Wyszukiwałeś:

Klasa X

CLK X

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Klasa CLK

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Najdroższy bubel świata

Właściciel Mercedesa AMG CLK-GTR, wartego 1,7 miliona dolarów pozwałdo sądu koncern DaimlerChrysler oraz Mercedes-Benz po tym jak okazało się,że samochód, na którego wydał fortunę jest niesprawny.

 

CLK rośnie w siłę

Niemiecki producent samochodów, Mercedes zadecydował, że model CLK otrzymanowy silnik o pojemności 5,5 litra, a także nowe elementy wchodzące w składsportowego wyposażenia AMG.

 

CLK 200 Kompressor jeszcze mocniejszy

Mercedes CLK zarówno w wersji coupe, jak i kabriolet będzie teraz oferowany zmocniejszą jednostką 200 Kompressor.

 

Mercedes CLK sprzedany 300 000 razy

Jak informuje Daimler AG, Mercedes sprzedał 300 000 egzemplarzy modelu CLK. Odmomentu wprowadzenia samochodu do sprzedaży w 2002 roku , 200 000 klientówzdecydowało się na zakup wersji Coupe, zaś 100 000 na wariant Cabrio.

 

Zniknie Mercedes CLK

Na całe szczęście nie z rynku a z nomenklatury niemieckiego producenta. Jakdonosi najnowsze wydanie magazynu auto motor und sport, Mercedes od przyszłegoroku swoje modele Cabrio i Coupe serii CLK podpisywać będzie jako Klasę ECabrio i Klasę E Coupe.

 

Dwudrzwiowa Klasa S?

Tak naprawdę dwudrzwiowa Klasa S to żadna nowość. Formalnie tensamochód przez lata funkcjonował jako model CL. Tym razem jednak nawzór Klasy E i CLK niemiecki producent zamierza ujednolicić nazewnictwo.

 

Nie będzie wersji AMG

AMG potraktowało kryzys i zakończenie "wyścigu zbrojeń" bardzopoważnie. Prawdopodobnie na rynek nie trafi następca modelu CLK w specyfikacjiAMG, ani tym bardziej ekstremalna wersja Black Series.

 

Elegancki tuning Brabusa

Firma Brabus postanowiła zająć głos w sprawie nowego Mercedesa Klasy ECoupe. Specjaliści od tuningu samochodów z gwiazdą wydali na światupiększoną i mocniejszą wersję następcy CLK.

 

Dwa wyjątkowo drogie Mercedesy

Jeśli w 2005 roku przegapiłeś okazję aby kupić Mercedesa CLK GTR Coupe,bądź rok później wersję CLK GTR Roadster, to szczęście właśniesię do Ciebie uśmiechnęło. Oba samochody zostaną wystawione na aukcji.

 

Dwie okazje za 5,5 miliona złotych

Jeśli miałeś na koncie wolne ponad 5,5 miliona złotych to właśniestraciłeś okazję aby nabyć dwa wyjątkowe samochody. Na aukcji zostałysprzedane dwa egzemplarze Mercedesa CLK GTR: Coupe oraz Roadster.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Klasa CLK".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017