Wyszukiwałeś:

Klasa X

E X

bluetec X

. Znaleziono 47 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Klasa E bluetec

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 47 wszystkich):

Bluetec wkracza do Europy

Wraz z modelem Mercedes <em>klasaem> E 300 Bluetec niemiecki koncern rozpoczynawprowadzanie tej technologii również i na rynku europejskim.

 

E Klasa AMG na testach

Mercedes przygotowuje mocną ofensywę na nadchodzący sezon. Wraz z nowągeneracją Mercedesa Klasy E pojawi się także wzmocniona wersja przygotowanaprzez specjalist&oacute;w z AMG.

 

Pancerna Klasa E

Klienci Mercedesa to z reguły osoby wpływowe. Naprzeciw nim wyszedł teżniemiecki producent wprowadzając do swojej gamy model E-Guard W212. Nowa,pancerna E <em>Klasaem> na pierwszy rzut oka jest nie do odr&oacute;żnienia od"cywilnej".

 

Mercedes E300 Bluetec: E-kologia

Bycie ekologicznie poprawnym jest ostatnio jednym z gł&oacute;wnychcel&oacute;w koncern&oacute;w motoryzacyjnych. Niekt&oacute;re"zielone" pomysły są tylko zwykłym marketingowym kamuflażem,podczas gdy inne rzeczywiście poprawiają samopoczucie nie tylko kierowcy, aletakże środowiska. Mieliśmy okazję sprawdzić, czy w przypadku Mercedesa E300Bluetec opłaca się dopłacać.

 

Mercedes świętuje sukces Klasy E

Koncern motoryzacyjny ze Stuttgartu ma dziś kolejną okazję by otworzyćszampana i świętować. Wszystko za sprawą modelu Klasy E.

 

Mercedes Klasa E: Gruntowna przemiana

Mercedes zaprezentowała facelifting Klasy E od razu przestawiając wersjęsedan i kombi. To co rzuca się w oczy to przede wszystkim zmienione światłaprzednie, kt&oacute;re zlewają się w jedną całość. Do tej pory mieliśmydo czynienia z Mercedesem potocznie zwanym "okularnikiem" teraz czaschyba pomyśleć nad nowym pseudonimem.

 

Znamy ceny nowego Mercedesa Klasy E

Niedawno Mercedes zmienił jedną ze swoich topowych limuzyn. Najważniejszązmianą jest nowa stylistyka świateł z przodu. Dziś przedstawiamy Wam cenniknowej Klasy E.

 

E-klasa jeszcze oszczędniejsza

Dla miłośnik&oacute;w naszego środowiska, kt&oacute;rzy z obrzydzeniemprzypatrują się każdemu gramowi wydalanego CO2 i innych zanieczyszczeń,Mercedes przygotował dwie oszczędne wersje Klasy E. Napędzaną gazem ziemnymoraz z najoszczędniejszym turbodieslem w swojej klasie.

 

Klasy E i prawie 2 tys. km na jednym baku

To niebywałe! Seryjna <em>Klasaem> E 300 BlueTEC Hybrid przejechała dystans z Afrykido Wielkiej Brytanii tylko na jednym baku!

 

Nowości w ofercie Mercedesa Klasy E

Mercedes serii W212 produkowany jest od 2009 roku. Face lifting z grudnia 2012gruntownie odświeżył auto, ale na nową generację jeszcze poczekamy. Wmiędzyczasie Niemcy rozszerzają listę wyposażenia Klasy E o kilkaelektronicznych udogodnień.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Klasa E bluetec".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017