Wyszukiwałeś:

Klasa X

E X

bluetec X

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Klasa E bluetec

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Najczystszy diesel

Zaprezentowana na targach NAIAS w Detroit technologia Bluetec koncernuDaimlerChrysler jest obecnie najbardziej zaawansowanym ekologicznie systememnapędu dieslowskiego.

 

Bluetec w Europie do 2008

Szef koncernu Daimler Chrysler, Dieter Zetsche zapowiedział podczas targówmotoryzacyjnych w Genewie, że nowatorska technologia o nazwie "Bluetec" będziedostępna w Europie do 2008 roku.

 

Bluetec wkracza do Europy

Wraz z modelem Mercedes <em>klasaem> E 300 Bluetec niemiecki koncern rozpoczynawprowadzanie tej technologii również i na rynku europejskim.

 

E Klasa AMG na testach

Mercedes przygotowuje mocną ofensywę na nadchodzący sezon. Wraz z nowągeneracją Mercedesa Klasy E pojawi się także wzmocniona wersja przygotowanaprzez specjalist&oacute;w z AMG.

 

Nowa E Klasa oficjalnie!

Koniec ze wszelkimi spekulacjami. Koniec ze zdjęciami szpiegowskimi. Właśniew sieci pojawiły się - tradycyjnie z tzw. przecieku - pierwsze oficjalnezdjęcia kolejnej generacji Mercedesa Klasy E. Samoch&oacute;d pojawi się coprawda dopiero w 2010 roku, ale już dziś można podziwiać jego kształty.

 

Nowa E klasa w pełnej okazałości

Podczas trwających właśnie targ&oacute;w motoryzacyjnych w Detroit Mercedeszaprezentował &oacute;smą już generację klasy E. W Europie auto to pojawisię w marcu na wystawie w Genewie i chwilę p&oacute;źniej dostępne będziejuż w salonach sprzedaży.

 

Pancerna Klasa E

Klienci Mercedesa to z reguły osoby wpływowe. Naprzeciw nim wyszedł teżniemiecki producent wprowadzając do swojej gamy model E-Guard W212. Nowa,pancerna E <em>Klasaem> na pierwszy rzut oka jest nie do odr&oacute;żnienia od"cywilnej".

 

Mercedes E300 Bluetec: E-kologia

Bycie ekologicznie poprawnym jest ostatnio jednym z gł&oacute;wnychcel&oacute;w koncern&oacute;w motoryzacyjnych. Niekt&oacute;re"zielone" pomysły są tylko zwykłym marketingowym kamuflażem,podczas gdy inne rzeczywiście poprawiają samopoczucie nie tylko kierowcy, aletakże środowiska. Mieliśmy okazję sprawdzić, czy w przypadku Mercedesa E300Bluetec opłaca się dopłacać.

 

"Żółte Anioły" ADAC przyznane

Mercedes <em>klasaem> E "ulubionym autem Niemc&oacute;w", zaś Audi"ulubioną marką" to najważniejsze rozstrzygnięcia corocznegokonkursu organizowanego przez ADAC, w kt&oacute;rym gł&oacute;wną nagrodąjest tytuł i statuetka "Ż&oacute;łtego Anioła".

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Klasa E bluetec".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017