Wyszukiwałeś:

Klasa X

G X

55 X

amg X

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Klasa G 55 amg

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

25 lat G klasy

Mercedes Klasa G świętuje 25 rocznicę produkcji. Wiosną 1979r. koncernmotoryzacyjny ze Stuttgartu zaprezentował po raz pierwszy ten pojazd terenowy iod tego czasu dostarczył klientom na całym świecie łącznie 175 tys.pojazdów klasy G.

 

Mercedes Klasa (AM)G

Mercedes postanowił jeszcze raz podrasować swój terenowy model Klasa Gz symbolem 55 AMG. Optycznie auto zachowało klasyczną formę, jednak podmaską przewija się najnowocześniejsza technologia.

 

Mercedes klasa G z drobnymi zmianami

Mercedes klasa G to jeden z najbardziej rozpoznawalnych modeli z gwiazdą namasce. Produkowany już od 29 lat po raz kolejny poddany został zmianom. I, jakto zwykle bywa, zmiany te są wręcz niezauważalne.

 

Wyjątkowa Klasa G

Powstał tylko jeden egzemplarz tego samochodu. I trafi on w nie byle jakieręce, bo właścicielem stuningowanego przez firmę A.R.T. Mercedesa G55 AMGbędzie Rodzina Królewska z Abu Dhabi.

 

Na miękko lub na twardo w Klasie G

Jeden z nadwornych tunerów Mercedesa, firma Brabus, zaprezentowała nowyzestaw tuningujący zawieszenie w Mercedesie Klasy G.

 

Specjalny G55 AMG

Na targach motoryzacyjnych w Katarze Mercedes wystawił specjalną edycjęswojego G55 AMG.

 

Mooocna Klasa G

Chodzą plotki, że Mercedes przygotowuje właśnie bardzo mocną Klasę G zsilnikiem w układzie V12.

 

Jeszcze mocniejsze Klasa G od AMG

Zagraniczni fotoreporterzy przyłapali Mercedesa Klasy G stuningowanego przezAMG. Auto jednak brzmiało bardziej donośnie niż wersja G55 AMG.

 

Mercedes stworzył bestię, która zjada ekologów

Motoryzacja zachwyca nas i ekscytuje tylko i wyłącznie dlatego, żepojawiają się auta, które nas przerażają, a zarazem fascynują.Mercedes stworzył prawdziwego potwora, który sprawia, że żaden z"zielonych" nie odważy się stanąć naprzeciw niego w proteście ztransparentem w ręku. G 63 AMG 6x6 zjada ekologów na śniadanie.

 

Radykalnie zmieniona Klasa G w 2017 roku

Klasa G Mercedesa to jeden z tych aut, których wygląd nie zmienił siępraktycznie w ogóle od początku produkcji. Producent ze Stuttgartupostanowił jednak, że nadszedł czas na radykalne modyfikacje.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Klasa G 55 amg".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018