Wyszukiwałeś:

Klasa X

G X

. Znaleziono 1223 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Klasa G

Spróbuj też wyszukać: mercedes klasa g

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1223 wszystkich):

Nowa klasa G w Paryżu

Niemiecki koncern Mercedes-Benz zamierza zaprezentować we wrześniu podczastargów motoryzacyjnych w Paryżu nową odsłonę modelu Mercedes Klasa G.

 

Mercedes klasa G z drobnymi zmianami

Mercedes klasa G to jeden z najbardziej rozpoznawalnych modeli z gwiazdą namasce. Produkowany już od 29 lat po raz kolejny poddany został zmianom. I, jakto zwykle bywa, zmiany te są wręcz niezauważalne.

 

Klasa G na diecie karbonowej

Firma Mansory znów sprawiła, że obok jej stoiska na targach w Genewienie można było przejść obojętnie. Spośród kilku modeli w oczyrzucał się nietypowy Mercedes Klasy G o karbonowym nadwoziu.

 

Na miękko lub na twardo w Klasie G

Jeden z nadwornych tunerów Mercedesa, firma Brabus, zaprezentowała nowyzestaw tuningujący zawieszenie w Mercedesie Klasy G.

 

Mooocna Klasa G

Chodzą plotki, że Mercedes przygotowuje właśnie bardzo mocną Klasę G zsilnikiem w układzie V12.

 

Jeszcze mocniejsze Klasa G od AMG

Zagraniczni fotoreporterzy przyłapali Mercedesa Klasy G stuningowanego przezAMG. Auto jednak brzmiało bardziej donośnie niż wersja G55 AMG.

 

Radykalnie zmieniona Klasa G w 2017 roku

Klasa G Mercedesa to jeden z tych aut, których wygląd nie zmienił siępraktycznie w ogóle od początku produkcji. Producent ze Stuttgartupostanowił jednak, że nadszedł czas na radykalne modyfikacje.

 

Nieśmiertelna Klasa G

Ten Mercedes Klasy G nie miał łatwego życia. Przez 26 lat swojego życiaprzejechał 215 krajów, pokonując przy tym 890 tysięcykilometrów.

 

Mercedes Klasy G: legenda po liftingu

Choć samochodowy świat pędzi szybko i wciąż wzbogaca się o nowe modele tojest jedno auto, które wszelkim trendom opiera się już czwartą dekadę. Nawet po face liftingu Mercedes Klasy G jest old-schoolową maszynądo taplania się w błocie i luksusie.

 

6-kołowy Mercedes Klasy G od Mansory

Kanarkowy kolor to tylko przykrywka - wszystko inne w tym monstrualnym Mercedesie to diabelska maszyneria do rozgniatania zwykłych samochodów na blaszaną papkę. Mercedes Klasy G 6x6 został poprawiony przez Mansory.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Klasa G".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017