Wyszukiwałeś:

Klasa X

GL X

. Znaleziono 83 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Klasa GL

Spróbuj też wyszukać: Zafira

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 83 wszystkich):

Mercedes GL: Terenowa ekstraklasa

Na targach motoryzacyjnych w Detroit będzie miała miejsce kolejna światowapremiera. Koncern DaimlerChrysler zaprezentuje nową, superluksusowąterenówkę - Mercedes Klasa GL.

 

Nowa klasa C

Nowy Mercedes klasa C oficjalnie zostanie pokazany prawdopodobnie w Genewie w2007 roku. Na jesieni 2007 do oferty ma dołączyć także wersja kombi(C-klasse T). Mojeauto.pl nową klasę C pokazuje już dziś.

 

Mercedes klasa E ad 2009!

W połowie przyszłego roku Mercedes przedstawi klasę E po liftingu. Jednakprawdziwa rewolucja szykuje się w 2009 roku. Wtedy pojawi się zupełnie nowaklasa E. Mojeauto.pl pierwsze w Polsce prezentuje wizję nowego modelu.

 

Nowa klasa G w Paryżu

Niemiecki koncern Mercedes-Benz zamierza zaprezentować we wrześniu podczastargów motoryzacyjnych w Paryżu nową odsłonę modelu Mercedes Klasa G.

 

Mercedes klasa GL wkrótce w Europie

Pół roku po debiucie na rynku w Stanach Zjednoczonych Mercedes poinformował,że wprowadza klasę GL do sprzedaży również na Starym Kontynencie. Pierwszemodele największej terenówki niemieckiej marki pojawią się w salonach wpaździerniku bieżącego roku.

 

Mercedes Klasa (AM)G

Mercedes postanowił jeszcze raz podrasować swój terenowy model Klasa Gz symbolem 55 AMG. Optycznie auto zachowało klasyczną formę, jednak podmaską przewija się najnowocześniejsza technologia.

 

Potężny i ekologiczny diesel Mercedesa

Targi motoryzacyjne w Detroit będą dla Mercedesa okazją do zaprezentowaniakoncepcyjnego modelu Vision GL 420 Bluetec, który ma pokazać, iż nawet dużeauta z potężnymi silnikami mogą być ekonomiczne i ekologiczne.

 

SUV z piekła rodem

Firma Brabus znana jest z ekstremalnego tuningowania Mercedesów. Tymrazem na warsztat trafił największy SUV tej marki - Klasa GL.

 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Klasa GL".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017