Wyszukiwałeś:

Klasa X

GLK X

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Klasa GLK

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Za dwa lata Mercedes GLK

Na koniec 2008 roku szefowie firmy Mercedes-Benz planują wprowadzenie dosprzedaży kompaktowego SUV-a, który będzie się nazywać GLK.

 

Pierwsze zdjęcia Mercedesa GLK!

Jak widać niektórzy producenci wychodzą z założenia, że w segmencie autsportowo-rekreacyjnych z napędem na cztery koła znajduje się jeszcze dośćduża nisza do wypełnienia. Niemiecki Mercedes przygotowuje się właśnie dowypuszczenia na rynek modelu o nazwie GLK, który został parę dni temuprzyłapany podczas testów w mroźnej Skandynawii.

 

GLK: Najmniejsza terenówka Mercedesa

Już za kilka dni, na targach motoryzacyjnych w Detroit, zaprezentowany zostanieprototypowy jeszcze Vision GLK Freeside. Na wersję produkcyjną, którajednak wiele różnić już się nie będzie, przyjdzie nam poczekać dojesieni tego roku.

 

Mała miejska terenówka Mercedesa

Kilka dni temu pisaliśmy o koncepcyjnym modelu Vision GLK Freeside,który jest zapowiedzią najmniejszego z terenowych Mercedesów -GLK. W Detroit niemiecki koncern zademonstrował także wersję Vision GLKTownside, której żywiołem ma być jazda po twardych drogach.

 

Premiera roku Mercedesa

Mercedes prezentuje kolejną, już piątą serię modelową auta klasy SUV.Mercedes GLK to połączenie komfortu z umiejętnościami radzenia sobie wterenie. Tak istotne połączenie, że szef koncernu Dieter Zetsche okrzyknąłten model największą premierą Mercedesa w tym roku.

 

10 tys. zamówień na Mercedesa GLK

Pomimo załamania na rynku w segmencie samochodów sportowo-rekreacyjnychw kontynencie amerykańskim, w Europie sprzedaż SUVów rośnie.Przykładem jest tego Mercedes GLK, który jeszcze nie jest w sprzedaży,a znalazł już 10 tysięcy nabywców.

 

Kolejne mercedesy z kratką

Tym razem szeregi aut pozwalających na odliczenia VATu przy zakupiezasiliły Mercedesy GLK i ML. Dzięki temu w ofercie Mercedes-Benz znajduje sięjuż osiem pojazdów homologowanych jako ciężarówki w segmenciepremium.

 

Mercedes liderem w premium

Rekordową ilość 3.563 osobowych Mercedesów odebrali klienci do końcawrześnia 2009 r. Najchętniej kupowana jest Klasa C, którą wybrałojuż prawie 1000 chętnych. Dużym zainteresowaniem cieszą się także Klasy B(619 szt.), GLK (258 szt.), a także nowa Klasa E (283 szt.) i wszystkie modelecoupe. Ten wynik sprawia, że Mercedes jest liderem w segmencie premium wPolsce.

 

Najszybszy SUV na świecie

Firma Brabus zaprezentowała model GLK V12, który został oficjalnieochrzczony najszybszym dopuszczonym do ruchu ulicznego SUV-em na świecie,osiągając maksymalną prędkość 322,3 km/h na włoskim torze Nardo.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Klasa GLK".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017