Wyszukiwałeś:

Klasa X

M X

. Znaleziono 1615 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Klasa M

Spróbuj też wyszukać: terenowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1615 wszystkich):

Wszystko o samochodach Mercedes Klasa ML

Mercedes klasy M drugiej generacji mimo że zaliczany do aut terenowych, nie do końca jest przedstawicielem tej klasy. To raczej SUV z większymi tendencjami terenowymi niż czystej krwi samochód do jazdy po wymagających wertepach. Ale Mercedes klasy M wcale nie musi się czuć z tego powodu gorzej. M...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Przyszła G-klasa

Najprawdopodobniej w przyszłym roku Mercedes wprowadzi do sprzedaży następcęsłynnego "Gelaendewagen". "Samochód terenowy" będzieoczywiście większy od M-klasy - za cel bierze Range Rovera i Hummery.

 

Mercedes GL: Terenowa ekstraklasa

Na targach motoryzacyjnych w Detroit będzie miała miejsce kolejna światowapremiera. Koncern DaimlerChrysler zaprezentuje nową, superluksusowąterenówkę - Mercedes m>Klasam> GL.

 

V8-ka dla M-klasy

Mercedes m>Klasam> M będzie teraz miała pod maską nowy, ośmiocylindrowy silnikDiesla. Nowa jednostka napędowa, generująca moc 306 KM będzie oferowana odpaździernika.

 

Mercedes klasa C: Gwiazda z klasą

Niemiecka marka pochodząca ze Stuttgartu, której logo totrójramienna gwiazda umieszczona w okręgu, już od wielu lat zdążyłaprzyzwyczaić do tego, że produkuje pojazdy solidne, eleganckie i...drogie. Donaszej redakcji trafił niedawno nowy Mercedes Klasy C. Sprawdziliśmy czysamochód godnie kontynuuje tradycję i nie musi niczego udowadniać.

 

Mercedes klasa B: kompaktowy, sportowy, turystyczny...

Pomieszanie z poplątaniem. Tak można pokrótce scharakteryzować obecnetendencje w motoryzacji. Bo jak inaczej nazwać to, że Mercedes, któryjeszcze niedawno utożsamiany był z dużymi bądź nieco mniejszymi limuzynami,teraz oferuje także takie auta jak klasę A czy B.

 

Nowa Klasa E kombi

Debiutująca w marcu na europejskim rynku nowa generacja Mercedesa klasy Esprzedaje się niemal tak dobrze jak przysłowiowe ciepłe bułeczki. Odlistopada ten trend może się jeszcze zwiększyć. Do sprzedaży trafi bowiemwersja kombi E-klasy.

 

Taka może być następna Klasa C

Koncepcyjny Mercedes F800, którego będziemy mogli zobaczyć już odprzyszłego tygodnia na wystawie w Genewie, to zapowiedź nie tylko nowejgeneracji klasy C, ale i nowej stylistyki Mercedesa oraz nowych rozwiązańtechnologicznych w całej gamie koncernu.

 

Mercedes stworzy S Klasę Cabrio

Producent aut ze Stuttgartu zdradził serwisowi CarAdvice, że następna generacja Mercedesa S Klasy pojawi się również w wersji z odkrytym dachem.

 

Mercedes i opancerzona Klasa M

Do gamy specjalnych opancerzonych Mercedesów Guard dołącza m>Klasam> M.Fani niemieckich SUVów, którzy obawiają się o swoje życiemogą podróżować bezpieczniej dzięki nowemu opancerzonej wersji SUVaze Stuttgartu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Klasa M".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017