Wyszukiwałeś:

Klasa X

M X

. Znaleziono 123 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Klasa M

Spróbuj też wyszukać: terenowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 123 wszystkich):

Przyszła G-klasa

Najprawdopodobniej w przyszłym roku Mercedes wprowadzi do sprzedaży następcęsłynnego "Gelaendewagen". "Samochód terenowy" będzieoczywiście większy od M-klasy - za cel bierze Range Rovera i Hummery.

 

Papamobile - pojazd papieża

Przy okazji pielgrzymki Ojca Św. Benedykta XVI do Polski nie sposób niewspomnieć o pojazdach, jakimi poruszali się kiedyś papieże i jak to wyglądaw dniu dzisiejszym.

 

V8-ka dla M-klasy

Mercedes m>Klasam> M będzie teraz miała pod maską nowy, ośmiocylindrowy silnikDiesla. Nowa jednostka napędowa, generująca moc 306 KM będzie oferowana odpaździernika.

 

Doposażona R-Klasa

Znakomicie sprzedająca się nowa m>Klasam> R Mercedesa oferowana będzie z dwiemanowymi jednostkami napędowymi. Od jesieni paleta silników tego modelupowiększy się o wersje R 280 CDI 4Matic i R 63 AMG 4Matic.

 

Klasa C 63 AMG

457 koni mechanicznych oraz 600 Nm maksymalnego momentu obrotowego stawiająnajnowszą generację Mercedesa klasy C w wersji AMG na czele stawki modeliśredniej klasy segmentu premium pod względem mocy. W sprzedaży najmocniejszaC-m>klasam> znajdzie się dopiero na początku przyszłego roku.

 

C-klasa z długim tyłem

Na wystawie we Frankfurcie zaprezentowany zostanie Mercedes m>klasam> C w wersjikombi. Auto to będzie czerpać ze wszystkich rozwiązań swojego mniejszegobrata, a przy tym będzie oferować największą w segmencie przestrzeńbagażową.

 

Mercedes klasa B: kompaktowy, sportowy, turystyczny...

Pomieszanie z poplątaniem. Tak można pokrótce scharakteryzować obecnetendencje w motoryzacji. Bo jak inaczej nazwać to, że Mercedes, któryjeszcze niedawno utożsamiany był z dużymi bądź nieco mniejszymi limuzynami,teraz oferuje także takie auta jak klasę A czy B.

 

Nowa Klasa E kombi

Debiutująca w marcu na europejskim rynku nowa generacja Mercedesa klasy Esprzedaje się niemal tak dobrze jak przysłowiowe ciepłe bułeczki. Odlistopada ten trend może się jeszcze zwiększyć. Do sprzedaży trafi bowiemwersja kombi E-klasy.

 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Klasa M".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017