Wyszukiwałeś:

Klasa X

R X

. Znaleziono 2182 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Klasa R

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2182 wszystkich):

Wszystko o samochodach Mercedes Klasa R

Mercedes klasy R to jeden z nowszych produktów koncernu DaimlerChrysler. Samochód zadebiutował w 2005 roku na targach samochodowych w Nowym Jorku. Mercedes klasy R ma swój charakter, ma nową, świeżą w rodzinie linię i zachowuje atletyczną sylwetkę sugerującą potencjał swojego serca i napędu. Mier...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Mercedes Klasa R do poprawek

Jeden z nowszych produktów Mercedesa, Klasa R musi stawić się w serwisachr>dealerskich z powodu awarii. Jak donosi niemiecki, branżowy magazyn "Auto Motorr>und Sport", 11 800 egzemplarzy tego modelu ma wady mocowania pasówr>bezpieczeństwa i instalacji elektrycznej.

 

Doposażona R-Klasa

Znakomicie sprzedająca się nowa Klasa R Mercedesa oferowana będzie z dwiemar>nowymi jednostkami napędowymi. Od jesieni paleta silników tego modelur>powiększy się o wersje R 280 CDI 4Matic i R 63 AMG 4Matic.

 

Zmodernizowana Klasa R

Już jesienią, zaledwie dwa lata po premierze Mercedesa klasy R, pojawi sięr>lekko zmodernizowana wersja tego auta. Poza zmianami w designie, pojawią sięr>wersje 5- oraz 7-osobowe, z napędem na tylną oś oraz z nowymi jednostkamir>napędowymi.

 

500 tysięcy Mercedesów Klasy C

Mercedes-Benz dostarczył swoim klientom na całym świecie 500.000 nowychr>modeli Klasy C serii 204 od chwili rynkowego debiutu auta w marcu 2007 r.r>Najbardziej popularnym silnikiem pod maską nowej Klasy C okazał się C 220r>CDI, na który zdecydował się co trzeci nabywca auta. Dużym wzięciemr>cieszy się również C 200 Kompressor, zamawiany przez 20 procentr>wszystkich klientów limuzyny Klasy C. 

 

Klasa R po liftingu przyłapana

Najnowsze zdjęcia szpiegowskie ukazują Mercedesa Klasy R z delikatnymr>kamuflażem, co świadczy o tym, że odświeżona wersja jest już prawie gotowar>do debiutu rynkowego.

 

Odmieniona R-klasa

Jeden z najsłabiej sprzedających się modeli Mercedesa - klasa R - doczekałr>się zmian, które mają pomóc mu odmienić ten stan rzeczy.r>Odświeżony van z gwiazdą na masce światową premierę ma na rozpoczynającejr>się dziś wystawie samochodowej w Nowym Jorku.

 

Mercedes Klasy R po faceliftingu

 

Mercedes Klasy R po faceliftingu - źródło : unitedpictures.tv - mojeauto.tv

 

Koniec Mercedesa Klasy R

Rynek samochodowy w Stanach Zjednoczonych rządzi się swoimi prawami. Na jegor>potrzeby często były wprowadzane specjalnie skrojone modele. Jednym z nichr>był Mercedes Klasy R, który jak sie okazało, nie cieszy się już takąr>popularnością jak kiedyś.

 

Mercedes Klasy R może wrócić do oferty

Pamiętacie jeszcze Mercedesa Klasy R? Nie? Nic dziwnego, ten samochód r>nie zrobił wielkiej kariery na naszych drogach. Ale wygląda na to, że ekipar>ze Stuttgartu szykuje drugie podejście.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Klasa R".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017