Wyszukiwałeś:

Klasa X

R X

. Znaleziono 182 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Klasa R

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 182 wszystkich):

Mercedes klasa E ad 2009!

W połowie przyszłego roku Mercedes przedstawi klasę E po liftingu. Jednakr>prawdziwa rewolucja szykuje się w 2009 roku. Wtedy pojawi się zupełnie nowar>klasa E. Mojeauto.pl pierwsze w Polsce prezentuje wizję nowego modelu.

 

Mercedes Klasa R do poprawek

Jeden z nowszych produktów Mercedesa, Klasa R musi stawić się w serwisachr>dealerskich z powodu awarii. Jak donosi niemiecki, branżowy magazyn "Auto Motorr>und Sport", 11 800 egzemplarzy tego modelu ma wady mocowania pasówr>bezpieczeństwa i instalacji elektrycznej.

 

Mercedes Klasa (AM)G

Mercedes postanowił jeszcze raz podrasować swój terenowy model Klasa Gr>z symbolem 55 AMG. Optycznie auto zachowało klasyczną formę, jednak podr>maską przewija się najnowocześniejsza technologia.

 

Doposażona R-Klasa

Znakomicie sprzedająca się nowa Klasa R Mercedesa oferowana będzie z dwiemar>nowymi jednostkami napędowymi. Od jesieni paleta silników tego modelur>powiększy się o wersje R 280 CDI 4Matic i R 63 AMG 4Matic.

 

Zmodernizowana Klasa R

Już jesienią, zaledwie dwa lata po premierze Mercedesa klasy R, pojawi sięr>lekko zmodernizowana wersja tego auta. Poza zmianami w designie, pojawią sięr>wersje 5- oraz 7-osobowe, z napędem na tylną oś oraz z nowymi jednostkamir>napędowymi.

 

Mercedes klasa G z drobnymi zmianami

Mercedes klasa G to jeden z najbardziej rozpoznawalnych modeli z gwiazdą nar>masce. Produkowany już od 29 lat po raz kolejny poddany został zmianom. I, jakr>to zwykle bywa, zmiany te są wręcz niezauważalne.

 

Dwudrzwiowa Klasa S?

Tak naprawdę dwudrzwiowa Klasa S to żadna nowość. Formalnie tenr>samochód przez lata funkcjonował jako model CL. Tym razem jednak nar>wzór Klasy E i CLK niemiecki producent zamierza ujednolicić nazewnictwo.

 

Wyjątkowa Klasa G

Powstał tylko jeden egzemplarz tego samochodu. I trafi on w nie byle jakier>ręce, bo właścicielem stuningowanego przez firmę A.R.T. Mercedesa G55 AMGr>będzie Rodzina Królewska z Abu Dhabi.

 

Klasa R po liftingu przyłapana

Najnowsze zdjęcia szpiegowskie ukazują Mercedesa Klasy R z delikatnymr>kamuflażem, co świadczy o tym, że odświeżona wersja jest już prawie gotowar>do debiutu rynkowego.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Klasa R".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017