Wyszukiwałeś:

Klasa X

S X

. Znaleziono 1198 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Klasa S

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1198 wszystkich):

Klasa S 320 CDI na "cztery łapy"

Mercedes hucznie obchodzi stuletnią tradycję montowania w swoich modelachnapędu na cztery koła 4Matic. Z tej okazji niemiecka marka przygotowałapremierową wersję Klasy S łącząc taki właśnie napęd z silnikiemwysokoprężnym, 320 CDI 4Matic.

 

Klasa S i Fortwo do naprawy!

Dwa modele koncernu DaimlerChrysler - duży Mercedes klasa S oraz mały SmartFortwo - z powodu możliwości wystąpienia awarii zostały objęte kampaniąserwisową.

 

Dwudrzwiowa Klasa S

Mercedes Klasy S nieodłącznie kojarzy się z luksusem i elegancją. Aktualnageneracja samochodu funkcjonuje na rynku już od dobrych paru lat i nie liczącmałego face-liftingu samochód nie przechodził żadnych gruntownychzmian. Teraz doczeka się wersji coupe.

 

400 tysięcy egzemplarzy Klasy S

W fabryce Mercedesa w Sindelfingen, licząc od początku produkcji nowej linii,czyli od 1995, z taśmy produkcyjnej wyjechało już 400.000 egzemplarzy KlasyS.

 

Mercedes obchodzi 40. urodziny Klasy S

Rok 2012 to okazja dla Mercedes do świętowania jubileuszu, jednego z najważniejszych i najbardziej prestiżowych modeli w gamie. W 1972 roku światpo raz pierwszy poznał Klasę S.

 

Sześć wersji Klasy S potwierdzone

Dr Dieter Zetsche poinformował, że najnowsza generacja Klasy S, która pojawi się pod koniec tego roku będzie jednym z 6 modeli jakie wejdą w skład gamy topowej limuzyny rodem ze Stuttgartu.

 

Nowa Klasa S wyznacza standardy

Na ten model czekają nie tylko prezesi dobrze prosperujących małych iśrednich przedsiębiorstw, ale przede wszystkim konkurencja. Wszyscyzastanawiają się czym tym razem zaskoczy świat Mercedes Klasy S.

 

Premiera nowej Klasy S w tym tygodniu

W środę podczas specjalnej imprezy w Hamburgu producent aut spod znakutrójramiennej gwiazdy zaprezentuje po raz pierwszy najnowszą generacjętopowej limuzyny - Klasę S.

 

Hybrydowa Klasa S spala jedynie 3 l/100 km

Mercedes wraz z nową generacją Klasy S(W222) oferuj model S 500 Plug-inHybrid, która jak deklaruje producent ze Stuttgartu zużywa średni 3l/100 km paliwa.

 

Mercedes Klasy S Cabriolet premierowo we Frankfurcie

W latach 60. był to flagowy produkt marki Mercedes. Teraz firma powraca doswoich korzeni i we Frankfurcie pokaże światu Mercedesa Klasy S Cabriolet.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Klasa S".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017