Wyszukiwałeś:

Klasa X

SLK X

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Klasa SLK

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Azjatycki Mercedes SLK 55 AMG

Na specjalne zamówienie jednego z azjatyckich klientów Mercedeswybudował ekskluzywny egzemplarz modelu SLK 55 AMG. Sportowy i nietuzinkowy"Merc" weźmie udział w cyklu dziesięciu amatorskichwyścigów serii "Lifestyle" organizowanych w Azji.

 

Mocniejszy Mercedes SLK 55 AMG

Tuner Mercedesa, firma AMG stworzyła ekskluzywną serię modelu SLK 55 AMG.Specjalna edycja ma teraz mocniejszy 5,5 l. , 400-konny silnik V8, masęultra-lekkich elementów nadwozia w tym dach wykonany z karbonu, wyczynowyukład kierowniczy oraz hamulce rodem z aut wyścigowych.

 

Mercedes SLK po liftingu

Operacje plastyczne są ostatnio w modzie. Również w świecie motoryzacji. Nataki zabieg zdecydował się Mercedes w modelu SLK. Zbyt wydatny icharakterystyczny 'nos' został zmieniony, a poprawiona wersja samochodu wejdzieniebawem do sprzedaży.

 

Face-lifting Mercedesa SLK

Aż 650 nowych części, zmieniony przód oraz wnętrze, w tymgłównie deska rozdzielcza, a także wzmocnione i oszczędniejsze silnikito najważniejsze zmiany, jakie zaszły w odświeżonym Mercedesie SLK. Na rynkuauto pojawi się w kwietniu 2008.

 

"Jesteście młodsi niż myślicie"

Oraz "nigdy nie jest się za starym, by posiadać roadstera" - takimihasłami Mercedes będzie zachęcać starszych wiekiem klientów do zakupuswojego odświeżonego roadstera SLK, który na rynku europejskimzadebiutuje już w kwietniu.

 

Roadster na bazie Klasy A

W ostatnich latach przeżywamy come-back małych samochodów. Globalnykryzys tylko wspomaga to zjawisko.  Nie powinien zatem zaskoczyć nas fakt,że Mercedes zamierza wprowadzić na rynek małego roadstera bazowanego napłycie podłogowej Klasy A lub Klasy B.

 

SLK czy SLS?

W okolicach Stuttgartu pojawiły się ostatnio dwa podejrzane i mocnozamaskowane prototypy. Ich zdjęcia pojawiły się właśnie w sieci.

 

"Żółte Anioły" ADAC przyznane

Mercedes klasa E "ulubionym autem Niemców", zaś Audi"ulubioną marką" to najważniejsze rozstrzygnięcia corocznegokonkursu organizowanego przez ADAC, w którym główną nagrodąjest tytuł i statuetka "Żółtego Anioła".

 

Dwa ciemne charaktery z gwiazdą

Mercedes wprowadził do sprzedaży dwie nowe edycje modeli ze składanym dachem.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Klasa SLK".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017