Wyszukiwałeś:

Klasa X

X X

. Znaleziono 156 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Klasa X

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 156 wszystkich):

Wszystko o samochodach Jaguar X-Type

Jaguar X-Type to samochód który budzi sprzeczności. Przede wszystkim auto nie jest zaliczane do elitarnego grona samochodów luksusowych aczkolwiek ma ku temu wiele przesłanek. Po drugie nie jest też rasowym sportowym sedanem chociaż dynamiki, agresywności i pewności prowadzenia pozazdrościć mu m...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Jaguar X-Type: Nie ma idealnego auta

4.25 X-Type tez nim nie jest.Jednak biorac poduwage ceny aut z ˝Dojczlandu˝ i ich % czesci z chin,bo napewno maja spory%.Biorac pod uwage ze D to numer 1 importer z chin w UE a nie slyna z produkjielektroniki lecz aut,to ja jestem bardzo zadowolony...

 

Drapieżny kociak

Nowa sportowa limuzyna Jaguara pojawi się na rynku w lecie 2001. CzterodrzwiowyJaguar seria X-Type oznaczony symbolem X400 powiększy gamę samochodów Jaguarao model mieszczący się w ciągle rosnącym segmencie kompaktowych limuzyn.

 

Nowy X-Trail już w lipcu

Już w lipcu na polskim rynku zadebiutuje nowy Nissan X-Trail, którego premieramiała miejsce podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Genewie. Cenynowej generacji tego auta będą zaczynać się od 97.900 zł.

 

Nissan X-Trail: Identyczny, choć zupełnie inny

Wprowadzając na rynek nową generację modelu każdy producent stara się daćklientom jak najwięcej nowych rozwiązań, dzięki którym będą sięoni wyróżniać na drodze. Mogłoby się wydawać, że styliści Nissanacałkowicie zapomnieli o tym, projektujące drugą generację modelu X-Trail.Jednak to tylko pozory.

 

Mercedes: Duch AMG w G Klasie

G Klasa Mercedesa debiutuje w dwóch najmocniejszych wersjach - G 63 AMG oraz G 65 AMG. Legendarne, niemieckie auto terenowe, które nie dawno zostało zaprezentowane w nowej wersji teraz można będzie zamawiać z błogosławieństwem AMG.

 

Euro NCAP: C4 Cactus na czwórkę, X-Trail i Klasa V na piątkę

Euro NCAP przetestowało tym razem trzy nowości rynkowe - Citroena C4 Cactusa,Nissana X-Trail oraz Mercedesa klasy V. Z tej czwórki tylko francuskicrossover nie zdoła zdobyć maksymalnej liczby pięciu gwiazdek.

 

Nowy Mercedes Klasy E i jego technologiczne nowinki

Nową E-Klasę ze Stuttgartu poznamy dokładnie dopiero w styczniu na DetroitMotor Show. Ale już teraz wiemy, że będzie ona naładowana nowoczesną technologią zwiększającą komfort i bezpieczeństwo jazdy. Kilkasystemów z nowego Mercedesa zdradzamy już dziś.

 

Mercedes klasa X Concept - oto zapowiedź pickupa premium

Mercedes pokazał nowy model koncepcyjny. Auto zapowiada klasę X, czylipickupa, którego pomoże zbudować koncern Renault-Nissan. Debiut podkoniec 2017 r.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Klasa X".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017