Wyszukiwałeś:

Koenigsegg

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Koenigsegg

Spróbuj też wyszukać: kenigsegg

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Koenigsegg CCX: Droga zabawka

Gama super-sportowych samochodów jest coraz większa. Już od dłuższegoczasu w lukratywnym gronie producentów szybkich maszyn znajduje szwedzkamarka Koenigsegg, która na Salonie Samochodowym w Genewie prezentujeswój nowy model CCX.

 

Koenigsegg w specjalnym wydaniu

Do tej pory superszybkie samochody były w przeciwstawnym obozie do maszynekologicznych. Jednak szwedzki producent pojazdów marki Koenigseggzamierza to zmienić raz na dobre, a konkretniej dzięki specjalnej edycjimodelu o nazwie CCVX.

 

700-konny Koenigsegg

Szwedzki producent supersamochodów Koenigsegg rozwija się w dobre.Podczas targów motoryzacyjnych w Genewie zaprezentuje kolejny model. Tymrazem będzie to bardziej funkcjonalna, (czterodrzwiowa) wersja.

 

Koenigsegg kupi Saaba!?

Według nieoficjalnych informacji firma Koenigsegg Automotive AB, szwedzkiproducent sportowych aut, została wybrana przez General Motors jako potencjalnynabywca marki Saab.

 

Saab(egg)

To już pewna informacja, Saab zostaje w Szwecji. Przechodzi jednak w ręceproducenta luksusowych samochodów sportowych - firmy Koenigsegg.

 

Saab (prawie) sprzedany

Podpisane w czerwcu wstępne porozumienie w sprawie sprzedaży Saaba szwedzkiemuproducentowi super-samochodów, firmie Koenigsegg Group, wchodzi w fazęfinalnej realizacji. GM i Koenigsegg podpisały dziś umowę w tej sprawie.

 

Saab będzie w części chiński

Odkupienie Saaba od koncernu General Motors przez firmę Koenigsegg Group miałospowodować, iż szwedzka marka pozostanie szwedzką marką. Tymczasem okazujesię, iż swój udział w przejęciu mieć będą też Chińczycy.

 

Koenigsegg nie kupi Saaba!

Jeszcze przed paroma tygodniami wydawało się, iż General Motors pozostaniebez żadnej europejskiej marki. A tymczasem po wycofaniu się ze sprzedażyOpla, teraz z chęci zakupu Saaba zrezygnował Koenigsegg.

 

I po Saabie!

Ani Spyker, ani wcześniej Koenigsegg, ani żadna inna firma nie zdecydowałasię na zakup stojącej na skraju bankructwa marki Saab. Tym samym losy tejszwedzkiej marki wydają się być już przesądzone.

 

Stać cię na nie?

Już niemal rytualnie magazyn Forbes przygotowuje co jakiś czas rankingnajdroższych samochodów świata. Poznaj topową 10-tkę aut,które gdyby posiadał polski rząd, mógłby sprzedając jeznacząco załatać dziurę budżetową.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017