Wyszukiwałeś:

Koleos

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Koleos

Spróbuj też wyszukać: koleos wymiana zarowki z tylu koleos wymiary spryskiwacze szyb

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Renault Koleos: zapowiedź SUV-a

Zaprezentowany na targach w Paryżu koncepcyjny Renault Koleos jest zapowiedziąpojazdu o napędzie 4x4, którym francuski koncern chce wejść do nowegosegmentu już w pierwszym półroczu 2008 r.

 

Renault produkuje SUV-y

Francuska marka Renault rozpoczęła wczoraj produkcję swojego pierwszegomodelu z segmentu SUV o nazwie Koleos. Kompletny montaż samochodu odbywa się wKorei Południowej.

 

Koleos: Pierwsze takie Renault

Już wkrótce, na zbliżającej się wystawie samochodowej w Genewieodbędzie się światowa premiera pierwszego w historii Renault w segmenciecrossoverów z napędem 4x4.

 

Wielki test Renault Koleos

Koleos, pierwszy crossover Renault, pokona niemal 25 tysięcy km po azjatyckichbezdrożach w ciągu 58 dni. Trasa testu Koleos Adventure prowadzi z Bussan wKorei, poprzez Władywostok, Ułan Bator, Kazachstan i Uzbekistan do Istambułu.

 

Renault Koleos w Polsce

Przez kilka ostatnich tygodni pierwszy crossover Renault przemierzał azjatyckiebezdroża w ramach Koleos Adventure. 1 maja zawita do Polski!

 

Renault Koleos: Przetrzeć szlaki + [video]

Renault rusza w nieznany dla siebie teren. Dosłownie i w przenośni. To zasprawą nowego kompaktowego modelu typu crossover SUV o nazwie Koleos. Jak możewyglądać przeprawa francuskiego producenta w tej nowej dla niego klasiemieliśmy okazję częściowo przekonać się na europejskiej premierze tegoauta w Maroku.

 

Renault Koleos - spóźniony

Renault – koncern, którego modele nieraz były prekursorami nowychsegmentów rynku – początek boomu na auta terenowo-rekreacyjnezwyczajnie przespał. W ostatniej chwili, przy wykorzystaniu zaplecza swoichazjatyckich partnerów, postanowił uzupełnić tę lukę, wprowadzającdo oferty Koleosa.

 

i30, Delta, Koleos i ML na piątkę

Hyundai i30, Lancia Delta, Renault Koleos oraz Mercedes ML to kolejne modele,które mogą się poszczycić pięcioma gwiazdkami w testach zderzeniowychEuro NCAP. Tylko malutkie Daihatsu Cuore uzyskało wynik czterogwiazdkowy.

 

Renault Koleos dla biznesu

Renault Polska przygotowało specjalną ofertę dla przedsiębiorców,Kupując Koleosa w wersji ciężarowej, mogą oni zaoszczędzić nawet 22 000zł. Czteromiejscowy crossover Renault to komfortowy samochód,wyposażony w opracowany przez Alians Renault-Nissan napęd 4x4.

 

Renault Koleos z poważną usterką

Brak reakcji układu kierowniczego na polecenia wydawane przez kierowcę. Todefekt, który jest przyczyną zorganizowania przez Renault akcjiserwisowej dla modelu Koleos.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017