Wyszukiwałeś:

Kolobrzeg

. Znaleziono 98 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Kolobrzeg

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 98 wszystkich):

Wątek na forum: Przymiarki do Zach. Obejścia Szczecina

Przecież Szczecin ma obejście przez A6!! Tranzyt w ogóle omija miasto zarówno z kierunku Świnoujścia (S3), jak również Gdańska (DK6) oraz Bydgoszczy i Poznania (S3, DK10). Zamiast tego warto by pomyśleć o przedłużeniu A6/S6 do Koszalina lub co jest bardziej racjonalne (ale nikt tego nie porusza),...

 

Pomysł na ekspresową Szczecin - Koszalin

Biuro projektowe ze Szczecina przygotowało projekt w którym planowanadroga ekspresowa S6 na trasie Szczecin - Kołobrzeg tuż za Płotami mogłabyskręcić na północny wschód, dotrzeć do Kołobrzegu i tampołączyć się z przyszłą ekspresową trasą S11 wiodącą do Koszalina.

 

Remont na 102 w Kołobrzegu

Ruszyła przebudowa części drogi wojewódzkiej nr 102 w Kołobrzegu.Wartość umowy na roboty budowlane wynosi prawie 8 mln zł. Zadanie jestdofinansowywane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego WojewództwaZachodniopomorskiego na lata 2007 - 2013.

 

Dofinansowanie dla „102-ki” w Kołobrzegu

Ponad 12 mln zł dofinansowania z UE przeznaczono na przebudowę drogiwojewódzkiej nr 102  w Kołobrzegu. Zakończenie przebudowyplanowane jest na 15 czerwca przyszłego roku.

 

Ekspresowa S6 pobiegnie przez Kołobrzeg

Została wydana decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach dla dostosowania drogikrajowej numer 6 do parametrów drogi ekspresowej (S6) na ponad 180 kmodcinku od Goleniowa do początku obwodnicy Słupska. Trasa będzie biegłaprzez Kołobrzeg.

 

S6 Goleniów - Kołobrzeg cała w przetargu

Generalna Dyrekcja Dróg i Autostrad wysłała zaproszenia do udziału wprzetargu na ostatni fragment drogi ekspresowej S6 na odcinku pomiędzyGoleniowem a Kołobrzegiem.

 

Znamy oferty na S6 Kiełpino ? Kołobrzeg Zachód

455 mln zł 530,2 mln zł - to odpowiednia najniższa i najwyższa ofertacenowa, jaka wpłynęła w przetargu na wybudowanie odcinka drogi ekspresowej S6z Kiełpina do Kołobrzegu.

 

Siedem ofert na drogę S6 Kołobrzeg Zachód - Ustronie Morskie

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad otworzyła oferty nawybudowanie drogi ekspresowej S6 na odcinku od węzła Kołobrzeg Zachóddo Ustronia Morskiego.

 

Jest umowa na ekspresówkę do Kołobrzegu

Do 2019 roku wybudowana zostanie droga ekspresowa S6 na zachód odKołobrzegu. Podpisana umowa z konsorcjum firm PolAqua i Dragados jest trzeciąna realizację S6 w województwie zachodniopomorskim.

 

Umowy na S6 od Goleniowa do Koszalina w komplecie

GDDKiA podpisała umowy na ostatnie brakujące fragmenty drogi ekspresowej S6 zGoleniowa do Koszalina. Kontrakty zawarto na odcinek Kołobrzeg Zachód -Ustronie Morskie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017