Wyszukiwałeś:

Kolobrzeg

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Kolobrzeg

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

'S 11 na 2011'

Po Koszalinie mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego rozpoczęli apel w sprawiepilnej budowy drogi S11 Kołobrzeg - Katowice. Ta społeczna akcja poparcia dlaujęcia w planach budowy tej arterii komunikacyjnej ma się przyczynić dozmiany niekorzystnych decyzji rządowych i ujęcia drogi łączącej Pomorze zeŚląskiem w planach inwestycyjnych rządu.

 

Plany dla ekspresowej "11" na wybrzeżu

Trwają prace projektowe nad dostosowaniem drogi krajowej nr 11 do parametrówdrogi ekspresowej na odcinkach: Koszalin-Kołobrzeg oraz od Koszalina do granicwojewództwa.

 

Remontów na zachodnim wybrzeżu c.d.

Umowy o łącznej wartości prawie 650 mln złotych zawarto w woj.zachodniopomorskim w latach 2004-2006 w ramach Zintegrowanego ProgramuOperacyjnego Rozwoju Regionalnego. Prawie 200 mln zł przeznaczono namodernizację i rozbudowę regionalnego układu transportowego (z czego 150 mlnpokrytych ze środków UE).

 

Pomysł na ekspresową Szczecin - Koszalin

Biuro projektowe ze Szczecina przygotowało projekt w którym planowanadroga ekspresowa S6 na trasie Szczecin - Kołobrzeg tuż za Płotami mogłabyskręcić na północny wschód, dotrzeć do Kołobrzegu i tampołączyć się z przyszłą ekspresową trasą S11 wiodącą do Koszalina.

 

Kłopot z obwodnicą Olesna

Planowana obwodnica Olesna w ciągu drogi krajowej nr 11 (Kołobrzeg –Bytom) ma liczyć około 23 kilometry. Jednak nadal nie wiadomo kiedy ruszy jejbudowa, ponieważ już kilka propozycji przebiegu trasy odrzucili lokalnisamorządowcy i mieszkańcy.

 

Budowa S5 i S11 przed Euro2012?

Sejmik Województwa Wielkopolskiego zwrócił się do rządu owsparcie działań zmierzających do budowy w latach 2007-2011 drógekspresowych S5 Gdańsk (Nowe Marzy)-Poznań-Wrocław oraz S11Kołobrzeg-Poznań-Katowice (Pyrzowice) w związku z organizacją MistrzostwEuropy 2012.

 

Przebudują nadmorskie drogi

Powiat kołobrzeski oraz gminy Nowogard i Dygowo podpisały  umowy w ramachNarodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych na lata 2008-2011.Dofinansowanie na realizację zadań w 2009 r. otrzymały 34 projekty – 20dróg gminnych i 14 powiatowych na łączną kwotę ponad 62 mln zł.

 

Trasy alternatywne nad morze

Województwo zachodniopomorskie w okresie wakacyjnym odwiedza corocznieok. 2 mln turystów, aby ułatwić poruszanie się wyznaczono trasyalternatywne prowadzące nad morze.

 

Wielkopolska trasa S11 gotowa

W latach 2006 - 2009 przebudowana została jedna z największych wielkopolskicharterii – droga krajowa nr 11. Trasa łączy Pomorze ze Śląskiem. Robotybyły podzielone na trzy etapy. Ich łączna wartość wyniosła ponad 331 mlnzł brutto.

 

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017