Wyszukiwałeś:

Kolonia

. Znaleziono 82 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Kolonia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 82 wszystkich):

Wątek na forum: Jaguar i Land Rover oficjalnie sprzedane

Co za ironia historii. Kiedyś Indie - kolonia brytyjska, a tez hindusi kupuja ich fabryki. ~Pawel

 

75 lat fabryki Forda w Kolonii

Fabryka samochodów marki Ford w Kolonii obchodzi dzisiaj (04.05) swójjubileusz. Już od 75 lat z taśm niemieckich zakładów zjeżdżają samochodyosobowe Forda.

 

Ford: Lifting Fiesty opłacił się

Z odmładzaniem konkretnego modelu jest różnie. Albo się spodoba i będziesię sprzedawał albo też nie. Wszystko zależy od gustów klientów. Fordowi ijego zliftingowanej Fieście się udało. Jak pokazują wyniki sprzedaży wEuropie mała Fiesta znowu jest w czołówce.

 

DW 747 do remontu

29 lutego bieżącego roku odbyła się konferencja samorządowa w Lipsku. Naspotkaniu poruszono m.in. temat modernizacji mazowieckiego odcinka drogiwojewódzkiej nr 747 oraz planowanej przeprawy przez Wisłę, któraznajdzie się w ciągu tej drogi.

 

Najlepszy Dealer Europy

Dealer Fiata de Graef z Kolonii uplasował się na pierwszym miejscu wEuropie  jesli chodzi o obsługę klientów. Jest  to wynikostatniego EuroTestu ADAC “ESP w samochodach osobowych“.

 

Arkus&Romet na targach IFMA

Jedna z najstarszych polskich marek motoryzacyjnych, firma Arkus i Rometzaprezentowała swoje nowe produkty, skutery, motocykle i rowery podczastargów IFMA w Kolonii. Asortyment firmy spotkał się z dobrymprzyjęciem na niemieckim, wymagającym rynku.

 

Estoque w Kolonii

Miało go nie być, ale oto pojawił się na publicznej drodze. Mowa oczterodrzwiowym Lamborghini Estoque, którego rozwój miał zostaćwstrzymany kilka miesięcy temu. Okazuje się jednak, że w niewyjaśnionychokolicznościach auto pojawiło się w niemieckiej Kolonii.

 

Nowy polski... "samochód"

Firma Romet, znakomicie rozpoznawalna przez nasz naród jako producentrowerów i motorowerów, zaprezentowała ostatnio prototypmalutkiego samochodu, który w przyszłym roku prawdopodobnie wejdzie doprodukcji.

 

Milionowy Ford

Główna europejska fabryka Forda w Kolonii wyprodukowała właśniemilionową Fiestę.

 

Technologia LTE w Audi

W Kolonii niemiecki producent aut, Audi wraz z firmą Telekom zakończyły testy nowej telefonii komórkowej LTE. Telefonia czwartej generacji pozwala użytkownikowi osiągnąć więcej, a przede wszystkim szybciej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017