Wyszukiwałeś:

Konin

. Znaleziono 193 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Konin

Spróbuj też wyszukać: konin-ustronie morskie konin-koszalin koło

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 193 wszystkich):

Epokowa inwestycja w Koninie

Nareszcie, po kilkuletnich staraniach w Koninie rozpocznie się budowa nowejprzeprawy mostowej przez Wartę. Budowa drugiego mostu będzie największąinwestycją w mieście zrealizowaną po drugiej wojnie światowej.

 

Rusza budowa w Koninie

Umowa na budowę nowego drugiej przeprawy przez Warte w Koninie zostaławreszcie podpisana. "W ciągu dwóch tygodni rozpoczniemy prace. Zależynam bardzo na jak najszybszym wejściu i przygotowaniu terenu pod inwestycjeprzed wiosną. Zakończenie jest planowane na 30 listopada 2007 roku - KrzysztofRzeżnikiewicz, przedstawiciel Grupy Kapitałowej Hydrobudowa 6.

 

290 dni do mostu na Warcie w Koninie

Największa inwestycja w Koninie, budowa mostu na Warcie i nowego odcinka drogikrajowej numer 25, przekroczyła półmetek. Na wykonanie inwestycji przezkonsorcjum: Hydrobudowa-6, Warszawskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowychi Płockie Przedsiębiorstwo Robót Mostowych, zostało jeszcze tylko 290dni. Inwestor, samorząd Konina, uważa, że prace przebiegają zgodnie zharmonogramem.

 

Wyróżnienie dla inwestycji w Koninie

Inwestycja prowadzona przez UM Konin „II przeprawa przez Wartę - nowyprzebieg drogi krajowej nr 25” została wyróżniona w konkursie oNagrodę Gospodarczą Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

 

Konin: Otwarto nową przeprawę

Urząd Miejski w Koninie poinformował, że 15 grudnia bieżącego roku oddanodo użytku drugą przeprawę przez Wartę. Wybudowany po 20 latach starań mostznajdujący się w ciągu drogi krajowej nr 25, otrzymał nazwę UniiEuropejskiej.

 

Konin: Nowy przebieg DK 25

Podczas spotkania w konińskim ratuszu, zaprezentowany został projekt drugiegoetapu nowego przebiegu drogi krajowej nr 25 przez Konin. 11,5 km trasa pozwoliusprawnić ruch między przemysłowymi dzielnicami miasta, a także zwiększypoziom bezpieczeństwa ruchu.

 

Konin: Obwodnica oddana do użytku

Poznański oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o otwarciu obwodnicy Konina. Budowa 1,75 km drogowe obejścia wciągu drogi krajowej nr 25 trwało aż blisko dwa lata.

 

Konin: 6 mln zł za dwie ulice

Władze Konina wydadzą ponad 6 mln zł na dwie inwestycje drogowe w mieście.Za te pieniądze wyremontowane zostaną odcinki ulic Poznańskiej (w ciągudrogi krajowej nr 92) i Szpitalnej.

 

Most Toruński w Koninie teraz także dla kierowców

Most Toruński w Koninie po gruntownej przebudowie - służy już mieszkańcom ikierowcom. W piątek 5 listopada został uroczyście otwarty i oddany doużytku. Wyremontowana przeprawa przez Wartę połączyła starą i nowączęść miasta. Przez blisko półwiecze most był zamknięty dla ruchukołowego – teraz samochody będą mogły przejeżdżać nim w obukierunkach. Inwestycja kosztowała 8 milionów złotych, połowaśrodków to dotacja pochodząca z NPPDL.

 

Odcinek A2 Konin-Stryków płatny!

Skończyła się sielanka. Znika kolejny odcinek autostrady w naszym kraju, poktórym mogliśmy poruszać się bez opłat. Od 1 lipca będziemy płacićza przejazd 103-kilometrowym odcinkiem autostrady A2 z Konina do Strykowa. Zakilometr kierowcy samochodów osobowych zapłacą 20 groszy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017