Wyszukiwałeś:

Konin

. Znaleziono 69 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Konin

Spróbuj też wyszukać: konin-ustronie morskie konin-koszalin koło

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 69 wszystkich):

Ponad 45 km A2 w 15 miesięcy!

Do końca listopada bieżącego roku dwa konsorcja wykonawcze muszą wybudować45,6 km autostrady A2 na odcinku Konin-Dąbie. Prace ziemne są zaawansowane,trwają także roboty na wszystkich obiektach mostowych.

 

Pora na aluminium

Aluminium Konin-Impexmetal S.A jest największym polskim producentemaluminiowych wyrobów walcowanych w postaci blach i taśm. Rocznie firmasprzedaje około 70.000 ton wyrobów walcowanych, z czego ponad połowęeksportujemy głównie na rynki europejskie m.in. na potrzeby przemysłumotoryzacyjnego.

 

Epokowa inwestycja w Koninie

Nareszcie, po kilkuletnich staraniach w Koninie rozpocznie się budowa nowejprzeprawy mostowej przez Wartę. Budowa drugiego mostu będzie największąinwestycją w mieście zrealizowaną po drugiej wojnie światowej.

 

Rusza budowa w Koninie

Umowa na budowę nowego drugiej przeprawy przez Warte w Koninie zostaławreszcie podpisana. "W ciągu dwóch tygodni rozpoczniemy prace. Zależynam bardzo na jak najszybszym wejściu i przygotowaniu terenu pod inwestycjeprzed wiosną. Zakończenie jest planowane na 30 listopada 2007 roku - KrzysztofRzeżnikiewicz, przedstawiciel Grupy Kapitałowej Hydrobudowa 6.

 

Autostrady tańsze pod państwowym okiem

Ministerstwo Transportu i Budownictwa zrezygnowało z wyboru prywatnychkoncesjonariuszy autostrad A2 i A4. Zarząd nad nowymi odcinkami sprawowaćbędzie GDDKiA. Przejazd przez 100 km autostrady A2 na trasie Konin - Stryków iA4 Wrocław - Katowice kosztować będzie około 10 zł dla samochodówosobowych i 25-30 zł dla ciężarowych.

 

Witamy nowe kilometry A2!

W samo południe premier Jarosław Kaczyński na węźle komunikacyjnym Dąbiena pograniczu województw wielkopolskiego i łódzkiego uroczyście otworzyłodcinek autostrady A2 Konin-Stryków.

 

Nowa walcarka w Aluminium Konin

W zakładzie firmy Aluminium Konin Imprexmetal rozpoczęła pracę nowa walcarkawyrobów cienkich. To najważniejsze i najdroższe urządzenie zainstalowane wramach szeroko zakrojonego programu modernizacyjnego realizowanego od drugiejpołowy 2004 kosztem ponad 200 mln zł. To jedna z największych inwestycji wpolskim przemyśle metalurgicznym.

 

Konin: Otwarto nową przeprawę

Urząd Miejski w Koninie poinformował, że 15 grudnia bieżącego roku oddanodo użytku drugą przeprawę przez Wartę. Wybudowany po 20 latach starań mostznajdujący się w ciągu drogi krajowej nr 25, otrzymał nazwę UniiEuropejskiej.

 

Konin: Nowy przebieg DK 25

Podczas spotkania w konińskim ratuszu, zaprezentowany został projekt drugiegoetapu nowego przebiegu drogi krajowej nr 25 przez Konin. 11,5 km trasa pozwoliusprawnić ruch między przemysłowymi dzielnicami miasta, a także zwiększypoziom bezpieczeństwa ruchu.

 

3000 autobus Scania z polskiej fabryki w Słupsku

W Koninie miało miejsce przekazanie MZK Konin dwóchautobusów Scania. Jeden z nich to jubileuszowy 3-tysięczny egzemplarzOmniCity wyprodukowany w Scania Production Słupsk. W uroczystości wzięliudział przedstawiciele władz miasta Konina z prezydentem Kazimierzem Pałaszemoraz dyrekcja MZK i Scania.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017