Wyszukiwałeś:

Kopenhaga

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Kopenhaga

Spróbuj też wyszukać: renault scenic

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Wątek na forum: C-Zero, czyli elektryczny Citroen

a po roku-dwóch akumulatory na śmietnik, a podczas produkcji prądu we francji powstaną odpady atomowe które sie wywiezie do afryki i spokój. ot, ekologia ~eko smród

 

Wątek na forum: Kopenhaga na prąd

Warto dodać w tej dobie ekologicznej propagandy (radzę poczytać jaką ściemą jest efekt cieplarniany) że oprócz tych 25 aut eko, w sumie z powodu szczytu wynajęto 1200 limuzyn (zabrakło ich w Danii, ściągano je m.in. z Niemiec) a ruch spowodowany samolotami vipów sprawia, że lokalne lotniska nie o...

 

Maserati na rzecz UNICEF

Maserati wzięło udział w weekendzie solidarności podczas ostatniegoInternational Racing Festival (Międzynarodowego Festiwalu Wyścigowego) wKopenhadze, w dniach 17 i 18 marca br.

 

Maserati Corse i UNICEF

Maserati Corse wzięło udział w weekendzie solidarności podczas ostatniegoInternational Racing Festival (Międzynarodowego Festiwalu Wyścigowego) wKopenhadze (Dania), w dniach 17 i 18 marca br.

 

Chevrolety Aveo wyjadą z FSO

Od jesieni 2007 roku Aveo, mały czterodrzwiowy sedan Chevroleta produkowanybędzie w zakładzie FSO w Warszawie. Całkowicie nowe wersje – trzy- ipięciodrzwiowy hatchback – będą również powstawać w tym zakładzieod połowy 2008 roku. Chevrolety produkowane w Polsce trafią na rynekeuropejski.

 

Fiatem 500 na piknik

Fiat 500 świętuje pierwsza rocznicę premiery rynkowej. Z tej okazji 5 lipcana całym świecie odbędą się imprezy urodzinowe. Począwszy od Włoch askończywszy na Japonii, od Francji po Afrykę Południową: właściciele500-tki i wszyscy ci, którzy pragną ją mieć będą gościć na„PIKNIKU 500-tki”.

 

MAN obchodzi 150-tą rocznicę urodzin Rudolfa Diesla

W tym roku przypada 150 rocznica urodzin Rudolfa Diesla. Z tej okazji firma MANprzygotowała specjalną wystawę ilustrującą życie i działalność tegogenialnego wynalazcy oraz zakres zastosowania i potencjał kryjący się wsilniku Diesla.

 

Kopenhaga na prąd

Stolica Danii już dzisiaj przywita polityków najwyższego szczebla,którzy rozpoczną specjalny szczyt poświęcony zmianom klimatycznym naświecie. Także dziś władze miasta oddadzą do dyspozycji 25 nowychsamochodów komunalnych, całkowicie napędzanych na prąd.

 

Wodorowe Hyundaie wyjechały na drogi

Niestety, jeszcze nie na polskie. Na ulicach Kopenhagi pojawiła się flotazłożona z 15 aut modelu Hyundai ix35 Fuel Cell. Model ten jest jednym zpierwszych aut zasilanych paliwem wodorowym, produkowanym na taką skalę.

 

To rekord - 700 km na jednym baku wodoru

Technologia ogniw paliwowych zasilanych wodorem być może będzieprzyszłością motoryzacji. Niektórzy producenci już intensywniepracują nad tym rozwiązaniem. W tym Hyundai, który właśnie może siępochwalić rekordowym przejazdem na jednym baku wodoru.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017