Wyszukiwałeś:

Krajowa X

Rada X

Bezpieczenstwa X

Ruchu X

Drogowego X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Krajowa Rada Bezpieczenstwa Ruchu Drogowego

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Bezpieczna Flota

7 lutego, w siedzibie Banku Światowego, Partnerstwo dla BezpieczeństwaDrogowego opublikowało pierwszy w Polsce przewodnik "Bezpieczna Flota -standardy bezpieczeństwa w zarządzaniu samochodami służbowymi".

 

Czerwone światło dla piratów drogowych

Wczoraj ruszyła kolejna edycja kampanii prewencyjnej 'STOP wariatom drogowym',której zadaniem jest przebudzenie świadomości kierowców o tym,iż każdy uczestnik drogi skłonny jest do nieodpowiedzialnych iniebezpiecznych zachowań.

 

Uwaga! Dzieci na drodze

Późnojesienne oraz zimowe miesiące niosą ze sobą jeszcze jedno,dość szczególne zagrożenie na drogach. Krótkie dni, szybkozapadające ciemności sprawiają, że piesi uczestnicy ruchu drogowego stająsię mniej widoczni dla kierujących pojazdami. Sporą grupę stanowią tudzieci, w których zachowaniu trudno doszukiwać się często zdrowegorozsądku.

 

28 mld euro z Programu Operacyjnego

Ministerstwo Infrastruktury poinformowało, że 3 stycznia bieżącego roku RadaMinistrów podjęła uchwałę w sprawie przyjęcia Programu OperacyjnegoInfrastruktura i Środowisko na lata 2007-2013. Dzięki temu na wydatkizwiązane z transportem trafi około 28 mld euro.

 

Ograniczenia prędkości ratują życie?

Przyczyną wielu wypadków drogowych jest zbyt duża prędkość,niedostosowana do warunków na drodze. Niestety ograniczenia prędkościnie są przestrzegane, a nasza gospodarka traci na tym rocznie około 30 mldzł, czyli tyle, ile wynosi przyszłoroczny budżet na budowę dróg wPolsce.

 

Polski crash test motocykla i samochodu

Na drogach pojawia się coraz więcej motocykli. Niestety wypadków z ichudziałem również przybywa. Już od początku tego roku na polskichdrogach doszło do 613 zdarzeń z udziałem motocyklistów, wktórych śmierć poniosło 69 kierowców jednośladów.Wystarczy jedna sekunda nieuwagi i zaledwie 50 km na godzinę, a motocyklistamoże zginąć na miejscu.

 

Chcą zabierać prawa jazdy. Na zawsze!

Do Sejmu trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu Karnego, a w nim międzyinnymi propozycja, by pijanym kierowcom, którzy spowodowali wypadekdrogowy, podczas którego śmierć poniosły inne osoby, zawsze odbieranebyło prawo jazdy. I to dożywotnio.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Krajowa Rada Bezpieczenstwa Ruchu Drogowego".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017