Wyszukiwałeś:

Krajowy X

Fundusz X

Drogowy X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Krajowy Fundusz Drogowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

20 obwodnic za 770 mln złotych

Dwadzieścia miast i miejscowości w 2005 roku dostało szansę, by pozbyć sięciężkiego, ciężarowego ruchu samochodowego poprzez wybudowanie obwodnic. 20obwodnic, z takim wynikiem Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostradplanuje zamknąć 2005 rok.

 

Inwestycje pod ekspresową ósemkę

W związku z planami, aby do 2013 r. droga krajowa nr 8 Wrocław - Warszawa -Białystok spełniała standardy drogi ekspresowej, w województwie podlaskimrealizowane i planowane są inwestycje na najbardziej eksploatowanych jejodcinkach.

 

Obligacje na drogi

Bank Gospodarstwa Krajowego przeprowadzi pierwszą powojenną emisję obligacjina kwotę 200 mln EUR. Wpływy z emisji zostaną przeznaczone na inwestycjedrogowe.

 

A4 - najdłuższe schody Europy po remoncie

Około 163 mln euro kosztował oddawany właśnie do użytku przebudowanyodcinek autostrady A4 Wrocław - Krzywa. Dzisiaj nastąpiło uroczyste otwarcieosi drogowej Dolnego Śląska.

 

Autostrady, ekspresowe i obwodnice A.D. 2006

Rząd już niejednokrotnie zapewniał, że program budowy drógekspresowych i autostrad oraz rozwoju i modernizacji dróg krajowych jestpriorytetem. W ostatnich dniach sektor transportu podsumował działania swoje ipoprzedników przedstawiając listę zrealizowanych i kontynuowanych w2006 roku inwestycji drogowych.

 

Tańsza autstrada pod Gdańskiem

Minister infrastruktury obniżył o połowę opłaty za przejazd autostradą A1pod Gdańskiem. Ale nic za darmo - ten rabat pochłonie pieniądze na budowędróg w innych częściach Polski.

 

Biecz: Obwodnica już gotowa

16 października bieżącego roku oddano do użytku 5 km obwodnicę Biecza wciągu drogi krajowej nr 28 Zator – Przemyśl. Nowa droga, którakosztowała 120 mln zł, pozwoli na wyprowadzenie ruchu tranzytowego z centrummiasta.

 

Kraków: Koniec remontu autostradowej obwodnicy

Kierowcy mogą już korzystać we zmodernizowanego odcinka autostradowejobwodnicy Krakowa, czyli fragmentu autostrady A4 Balice – Opatkowice.Remont ponad 16 km trasy był prowadzony od kwietnia 2007 roku i kosztował 152mln zł.

 

GDDKiA podpisała umowy na MOP-y

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o podpisaniuumów na budowę i eksploatację Miejsc Obsługi Podróżnych naautostradzie A2 Stryków -  Konin i na autostradzie A4 Katowice– Wrocław. Przez 30 lat będą je dzierżawić firmy Shell, Lotos iOrlen.

 

Zabraknie pieniędzy na drogi?

Jeszcze w tym roku GDDKiA chce ogłosić 53 przetargi na budowę ponad tysiącakilometrów dróg. Okazuje się jednak, że teraz problememdrogowców może być brak pieniędzy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Krajowy Fundusz Drogowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017