Wyszukiwałeś:

Krosno

. Znaleziono 70 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Krosno

Spróbuj też wyszukać: krosno-kraków Iwonicz zdrój podkarpackie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 70 wszystkich):

Wątek na forum: Krosno wyda ponad 37 mln zł na drogi

Ładnie ładnie w Krośnie działaja... Pogratulowac. ~Zychu

 

Powrót Fabryki Amortyzatorów Krosno

Po dziewięciu latach nieobecności na rynek wraca Fabryka AmortyzatorówKrosno. Trzech menedżerów odkupiło od koncernu Delphi znak firmowy i prawa doprodukcji niektórych części.

 

Delphi Krosno dla Audi

Nowe coupe Audi TT wyposażone będzie w półaktywne zawieszenie wyprodukowaneprzez fabrykę Delphi w Krosnie. Nowoczesne zawieszenie MagneRide ma zapewnićkierowcom Audi TT większy komfort i łatwiejsze prowadzenie samochodu.

 

Delphi sprzedał dział w Krośnie

Zakład Delphi w Krośnie podpisał umowę sprzedaży firmie FA Krosno działuprodukcji komponentów automatowych. Do nowej firmy przeszło 53 pracowników.Strony nie podają szczegółów umowy.

 

Zmiany w Delphi Krosno

"Zakład Delphi w Krośnie podpisał umowę outsourcingu produkcjikomponentów automatowych. Partnerem transakcji jest spółka FA Krosno Sp. zo.o., która została dostawcą tych komponentów dla fabryki Delphi" -podała spółka Delphi w komunikacie prasowym. Do końca roku planowane jestrównież zakończenie rozmów w sprawie przejęcia produkcji komponentówtłoczonych.

 

Zawieszenie MagneRide z Delphi Krosno

Nowy sportowy model Audi R8, który pojawi się wkrótce na drogach, będziewyposażony w rewolucyjną technologię konstrukcji zawieszenia opracowanąprzez Delphi – MagneRide i wytwarzaną w zakładzie Delphi w Krośnie.Wcześniej krośnieński zakład rozpoczął produkcję półaktywnychamortyzatorów MagneRide, w ramach prestiżowych kontraktów dla Ferrari orazAudi TT.

 

Delphi w Krośnie trafi do Chińczyków

Delphi Corp. poinformował o umowie sprzedaży globalnego działu zawieszeńoraz hamulców chińskiej firmie BeijingWest Industries Co., Ltd. Tymsamym do nowych właścicieli trafi fabryka amortyzatorów z Krośnie i200 inżynierów z krakowskiego centrum technicznego.

 

Krosno wyda ponad 37 mln zł na drogi

W tegorocznym budżecie miasta Krosna największa pula,  bo aż 37,3 mlnzł przeznaczona zostanie na inwestycje drogowe. Spory procent tej kwotystanowić będą pieniądze pozyskane m.in. z Unii Europejskiej.

 

Krosno inwestuje w drogi

Trzy duże inwestycje drogowe o wartości ponad 30 mln zł realizowane sąwłaśnie w Krośnie. W przebudowie są obecnie ul. Krakowska, Chopina, Bursaki,Legionów i Piłsudskiego. Ponadto ruszyła rozbudowa drogiwojewódzkiej nr 991.

 

Ponad 60 mln na rozbudowę obwodnicy Krosna

Rozpoczyna się realizacja inwestycji na krośnieńskiej "obwodnicy".W tym tygodniu została podpisana umowa z wykonawcą. Zakres prac do wykonaniaobejmuje cały odcinek przebiegającej w granicach Krosna drogi krajowej nr 28(11,4 km) za wyjątkiem odcinka ul. Podkarpackiej między ulicami Pużaka iCzajkowskiego (1,7 km).

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017