Wyszukiwałeś:

Krosno

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Krosno

Spróbuj też wyszukać: krosno-kraków Iwonicz zdrój podkarpackie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Droga do granicy

Mieszkańcy sześciu wsi w województwie podkarpackim doczekali się 14 kmodcinka drogi prowadzącej do granicy ze Słowacją i ułatwiającej dojazd dosiedziby gminy Krempna. Inwestycja wraz z budową nowego mostu wyniosła blisko2,5 mln Euro.

 

Powrót Fabryki Amortyzatorów Krosno

Po dziewięciu latach nieobecności na rynek wraca Fabryka AmortyzatorówKrosno. Trzech menedżerów odkupiło od koncernu Delphi znak firmowy i prawa doprodukcji niektórych części.

 

Delphi Krosno dla Audi

Nowe coupe Audi TT wyposażone będzie w półaktywne zawieszenie wyprodukowaneprzez fabrykę Delphi w Krosnie. Nowoczesne zawieszenie MagneRide ma zapewnićkierowcom Audi TT większy komfort i łatwiejsze prowadzenie samochodu.

 

Co z Delphi w Polsce?

"Jednostki Delphi w Polsce są w dobrej kondycji finansowej, mająkonkurencyjną strukturę kosztów oraz zróżnicowaną bazę klientów. Staleinwestujemy i zwiększamy zatrudnienie. Niektóre z naszych zakładów majązapewnione kontrakty nawet do 2012 roku" - Marek Adamiak, prezes Delphi wPolsce.

 

1,5 miliona Audi A3

Równo 1,5 miliona egzemplarzy modelu A3 wyprodukowało Audi od momentu debiuturynkowego tego samochodu w 1996 roku. Jubileuszowe auto trafi na rynekamerykański.

 

Delphi sprzedał dział w Krośnie

Zakład Delphi w Krośnie podpisał umowę sprzedaży firmie FA Krosno działuprodukcji komponentów automatowych. Do nowej firmy przeszło 53 pracowników.Strony nie podają szczegółów umowy.

 

Zmiany w Delphi Krosno

"Zakład Delphi w Krośnie podpisał umowę outsourcingu produkcjikomponentów automatowych. Partnerem transakcji jest spółka FA Krosno Sp. zo.o., która została dostawcą tych komponentów dla fabryki Delphi" -podała spółka Delphi w komunikacie prasowym. Do końca roku planowane jestrównież zakończenie rozmów w sprawie przejęcia produkcji komponentówtłoczonych.

 

Zawieszenie MagneRide z Delphi Krosno

Nowy sportowy model Audi R8, który pojawi się wkrótce na drogach, będziewyposażony w rewolucyjną technologię konstrukcji zawieszenia opracowanąprzez Delphi – MagneRide i wytwarzaną w zakładzie Delphi w Krośnie.Wcześniej krośnieński zakład rozpoczął produkcję półaktywnychamortyzatorów MagneRide, w ramach prestiżowych kontraktów dla Ferrari orazAudi TT.

 

Zakład Delphi w Tychach zostanie sprzedany

Amerykański producent podzespołów motoryzacyjnych Delphi Corporationogłosił w ubiegłym tygodniu, że fundusz Platinum Equity jest głównymzainteresowanym zakupem działu układów kierowniczych i półosi napędowych.W Polsce do tego działu należy fabryka układów kierowniczych w Tychach.

 

Krosno wyda ponad 37 mln zł na drogi

W tegorocznym budżecie miasta Krosna największa pula,  bo aż 37,3 mlnzł przeznaczona zostanie na inwestycje drogowe. Spory procent tej kwotystanowić będą pieniądze pozyskane m.in. z Unii Europejskiej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017