Wyszukiwałeś:

Krzysztof X

Holowczyc X

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Krzysztof Holowczyc

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

Rajd Polski: Śmietanka WRC + Hołowczyc

Na liście zgłoszeń Rajdu Polski, rozgrywanego w formule Rajdowych MistrzostwŚwiata 2009 znalazły się nazwiska 55 załóg. Wśródczołówki czempionatu z Sebastienem Loebem na czele, jedynym Polakiemktóry wystartuje w aucie klasy WRC będzie Krzysztof Hołowczyc.Olsztynianin pojedzie Fordem Focusem WRC ze stajni Stobart VK Motorsport.

 

Rajd Polski: Nowy lider WRC, nowy rekord Hołka

Mikko Hirvonen powtórzył sukces z Grecji i drugi raz z rzędu sięgnąłpo zwycięstwo w rundzie Rajdowych Mistrzostw Świata FIA. 29-letni Fin pewniewygrał ORLEN Platinum 66. Rajd Polski. Było to dla niego dziewiątezwycięstwo w najważniejszym na świecie rajdowym serialu. Krzysztof Hołowczyczanotował najlepszy występ w WRC w historii, dojeżdżając na szóstejpozycji.

 

Rajd Dakar: Hołowczyc zadowolony z testów

Pomyślnie zakończyły się testy nowego Nissana Navara, którymKrzysztof Hołowczyc i Jean-Marc Fortin wystartują w Rajdzie Dakar 2010.Belgijska firma Overdrive Racing po raz kolejny zadbała o profesjonalneprzygotowanie maszyny. Po testach w RPA i w Belgii Hołowczyc jest zachwyconyswoim nowym autem i zapowiada walkę nawet o podium. Tymczasem cały sprzętOverdrive już płynie do Buenos Aires.

 

To może być polski Dakar

1 stycznia spod Obelisku w Buenos Aires rusza 32. Rajd Dakar. KrzysztofHołowczyc zapowiada walkę o zwycięstwo - czytamy w Przeglądzie Sportowym.

 

Rajd Dakar: Hołowczyc pnie się w górę

Krzysztof Hołowczyc (Orlen Team), jadący Nissanem Navarą z belgijskim pilotemJeanem Markiem Fortinem, zajął - według nieoficjalnych wyników -ósme miejsce na trzecim etapie Rajdu Dakar i awansował na piąte wklasyfikacji generalnej.

 

Rajd Dakar: Wjechali do Chile

Podczas czwartego etapu Rajdu Dakar samochodowa ekipa Krzysztof Hołowczyc /Jean – Marc Fortin na mecie zameldowała się na 17. pozycji tracąc dolidera zaledwie 19 minut. Na prowadzeniu nadal Stephane Peterhansel.

 

Rajd Dakar: Hattrick Volkswagena

Po ukończeniu najdłuższego i najtrudniejszego jak dotąd odcinka specjalnego„Dakaru”, trzy Race Touaregi prowadzą zarówno w klasyfikacjidnia, jak i generalnej. Liderem jest Carlos Sainz pilotowany przez Lucasa Cruza(VW Race Touareg). Krzysztof Hołowczyc utrzymał szóstą lokatę.

 

Rajd Dakar: Sainz niezagrożony

Podczas ósmego odcinka specjalnego Rajdu Dakar z Antofagasta doCopiapó duet Carlos Sainz/Lucas Cruz nadal prowadzi w klasyfikacjigeneralnej. Krzysztof Hołowczyc utrzymał szóste miejsce.

 

Rajd Dakar: Hołowczyc odpadł

Załoga Krzysztof Hołowczyc / Jean-Marc Fortin była zmuszona wycofać się zRajdu Dakar po tym jak na 66. kilometrze 9. etapu urwał się tylny most iwypadł wał napędowy w terenowym Nissanie Navara zawodników Orlen Team.Na kopnych wydmach Pustyni Atacama bez tylnego napędu zawodnicy nie moglikontynuować jazdy.

 

Rajd Dakar: Hołowczyc wrócił na tarczy

Dziś z Rajdu Dakar do kraju powrócił Krzysztof Hołowczyc, któryprzedwcześnie zakończył zmagania w tej słynnej imprezie.Na lotnisku zostałprzywitany przez licznie zgromadzone media oraz kibiców.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Krzysztof Holowczyc".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017