Wyszukiwałeś:

Krzysztof X

Holowczyc X

. Znaleziono 107 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Krzysztof Holowczyc

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 107 wszystkich):

Rajd Dakar: Hołowczyc pnie się w górę

Krzysztof Hołowczyc (Orlen Team), jadący Nissanem Navarą z belgijskim pilotemJeanem Markiem Fortinem, zajął - według nieoficjalnych wyników -ósme miejsce na trzecim etapie Rajdu Dakar i awansował na piąte wklasyfikacji generalnej.

 

Rajd Dakar: Hołowczyc wrócił na tarczy

Dziś z Rajdu Dakar do kraju powrócił Krzysztof Hołowczyc, któryprzedwcześnie zakończył zmagania w tej słynnej imprezie.Na lotnisku zostałprzywitany przez licznie zgromadzone media oraz kibiców.

 

Hołowczyc: Plan jest jasny - chcemy wygrać

Krzysztof Hołowczyc i Łukasz Kurzeja wystartuje w Rajdzie Polski (4-6czerwca), rundzie Mistrzostw Europy rozgrywanej na szutrowych odcinkachspecjalnych w okolicach Mikołajek. Tydzień wcześniej Krzysztof Hołowczycwystąpi gościnnie w Rajdzie Warmińskim zaliczanym do cyklu Rajdowego PucharuPolski.

 

Hołowczyc w pucharze Scirocco R-Cup

Krzysztof Hołowczyc, zawodnik ORLEN Team został zaproszony przez VolkswagenMotorsport GmbH do udziału w prestiżowym wyścigu serii Sirocco R-Cup jakoLegend Driver. Już na początku lipca, na torze Norisring Hołowczyc zasiądzieza kierownicą ekologicznego Volkswagena Sirocco-R, aby ścigać się w gronielegendarnych kierowców światowego motorsportu.

 

Rajd Dakar: Hołowczyc coraz szybszy

Krzysztof Hołowczyc (BMW X3 CC) zajął czwarte miejsce na trzecim etapie RajduDakar wiodącym z San Miguel do San Salvador. Polak zdołał tym samym utrzymaćpiątą pozycję w klasyfikacji generalnej. Na czele rajdu znajdują się dwaVolkswageny Race Tuareg 3 - Carlosa Sainza i zwycięzcy tego etapu, NasseraAl-Attiyah.

 

Rajd Dakar: Hołowczyc znowu w piątce, pech Sainza

Nasser Al-Attiyah w Volkswagenie wygrywa 11. etap i powiększa przewagę wklasyfikacji generalnej Dakaru. Krzysztof Hołowczyc mimo problemów zoponami zdołał powrócić do pierwszej piątki rajdu. Awaria zawieszeniazepchnęła natomiast Carlosa Sainza na ostatnie miejsce podium.

 

Rajd Dakar: Al-Attiyah zwycięża, Hołowczyc na "piątkę"

Volkswagen po raz trzeci z rzędu triumfował w Rajdzie Dakar. Zespół zWolfsburga jest jak dotąd jedynym, który wygrał w klasyfikacjisamochodów stosując silniki wysokoprężne. Krzysztof Hołowczyc naostatnim etapie rajdu przypieczętował piąte miejsce w klasyfikacji generalnejrajdu i wyrównał w ten sposób swój najlepszy wynik whistorii swoich startów w tej legendarnej imprezie.

 

Hołowczyc nadal na czele Silk Way Rally

Po czterech etapach Silk Way Rally na czele stawki znajdują się zawodnicyORLEN Teamu - Krzysztof Hołowczyc / Jean Marc Fortin. Polsko-belgijski duet maponad dwie godziny przewagi nad Stephanem Peterhanselem.

 

Krzysztof Hołowczyc wygrywa na polskiej ziemi

Krzysztof Hołowczyc nie miał sobie równych podczas weekendu na trasach Rajdu Baja Poland i zwyciężył w tegorocznej edycji, która byłarównież jedną z eliminacji Pucharu Świata FIA Cross Country.Wśród uczestników pojawiły się takie znane postacie, jak aktorPiotr Zelt czy muzyk Michał Wiśniewski.

 

Koniec Dakaru dla Hołowczyca [aktualizacja]

Tegoroczna edycja Rajdu Dakar jest najgorszą w historii startów popularnego "Hołka". Krzysztof Hołowczyc z powodu wypadku iponiesionych w nim obrażeń musiał zakończyć swój udział w RajdzieDakar 2013.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Krzysztof Holowczyc".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017