Wyszukiwałeś:

L200

. Znaleziono 52 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: L200

Spróbuj też wyszukać: navara Mitsubishi L200 rzgw

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 52 wszystkich):

Nowy L200 już w Polsce

W sieci dealerskiej Mitsubishi w Polsce można już zamawiać najnowszy modelpickupa Mitsubishi L200. Auto to pojawi się w salonach w drugiej połowiekwietnia.

 

Mitsubishi L200 nagrodzone

Czytelnicy niemieckiego magazynu Auto Bild allrad wybrali samochód MitsubishiL200 "Najlepszym pickupem z napędem na cztery koła roku 2007". W tegorocznejedycji plebiscytu udział wzięło niemal 35 tysięcy czytelników.

 

Nowe wyposażenie L200

Drugim pod względem liczby sprzedanych egzemplarzy w tym roku na naszym rynkumodelem spod znaku Trzech Diamentów jest Mitsubishi L200. Dwa nowe pakietywyposażenia, które właśnie pojawiły się w sprzedaży, mają jeszczebardziej uatrakcyjnić jego ofertę.

 

L200 dla fanów Rajdu Dakar

Mitsubishi co rusz stara się urozmaicić ofertę dostępnych modeli,wprowadzając specjalne, limitowane wersje swoich modeli. Tym razem wybór padłna pickupa L200, który właśnie pojawił się w wersji Dakar.

 

Milionowy L200

Zakłady Mitsubishi w Tajlandii przekroczyły granicę miliona wyeksportowanychpickupów. Jest to skumulowany wynik liczony od modelu pierwszejgeneracji.

 

Actyon Sports, L200, Navara, Ranger: Bitwa pickupów

Pick-upy. Jeszcze kilka lat temu samochody tak rzadko spotykane na polskichdrogach, jak banany i mandarynki w sklepach w czasach realnego socjalizmu.Obecnie przeżywają boom popularności w naszym kraju, głównie zasprawą możliwości odliczenia pełnego podatku VAT przy zakupie.Sprawdziliśmy, co jeszcze są w stanie zaoferować auta z paką. Na tapecieMitsubishi L200, Nissan Navara, Ford Ranger i Ssangyong Actyon Sports

 

170 KM w Mitsubishi L200

Na początku listopada Mitsubishi homologację na sportową wersję pick-upaL200. Dzięki chipowi Rallitronic samochód z nowym kodem nazwy: L200 MT Sportdysponuje mocą 170 KM.

 

Niebezpieczne "tajskie" L200

MMC Car Poland poinformował o możliwości wystąpienia usterki w pickupachL200 wyprodukowanych do czerwca 2007 w Tajlandii.

 

Policja będzie jeździć Mitsubishi L200

Model Mitsubishi L200 wygrał w przetargu na zakup 66 terenowychsamochodów osobowych przeznaczonych dla polskiej policji. Pierwszesrebrne pojazdy – wszystkie oznakowane zgodnie z najnowszymi przepisamiobowiązującymi na terenie państw Unii Europejskiej - zostały jużprzekazane.

 

L200 zdobywa Australię

Pickup Mitsubishi L200 (w Australii pod nazwą Triton) zwyciężył w rankinguaustralijskiego magazynu "Overlander" na najlepszy pojazd z napędem4x4 w 2009 r. Podczas konkursowych testów jury złożone z najbardziejdoświadczonych specjalistów porównywało zwycięski off-roadowymodel Mitsubishi L200 z najlepszymi nowymi i udoskonalonymi pojazdami 4x4 z 2009roku, m.in. z nową Toyotą Prado oraz Land Roverem Discovery 4 Wagon.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017