Wyszukiwałeś:

LF X

A X

. Znaleziono 37 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: LF A

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 37 wszystkich):

Japoński super-samochód

Należąca do Toyoty marka Lexus zamierza wejść do elitarnego klubuproducentów drogich, sportowych samochodów. Wejściówkę powinien zapewnićmu przygotowywany obecnie model Lexus LF-A.

 

Sportowy kontratak Lexusa

Przez ostatnie tygodnie inżynierowie Toyoty testowali intensywnie nowysamochód, który sprzedawany będzie przez luksusową dywizję tejmarki. Zagranicznym reporterom udało się złapać podczas testów naniemieckim torze Nurburgring dwuosobowy prototyp o nazwie LF-A.

 

Lexus LF-A na torze Nurburgring

Oddział Toyoty odpowiedzialny za samochody luksusowe testuje intensywnie model,na który czeka wiele fanów super-sportowych maszyn. Chodzi tutaj oczywiście omodel Lexus LF-A, który zostanie zaprezentowany podczas tegorocznych targówmotoryzacyjnych w Tokio.

 

Lexus LF-A ustanawia rekord

Jak podaje magazyn Auto Express oraz pewne japońskie źródło, nowyLexus LF-A zasilany sinikiem o mocy 552 koni mechanicznych pobił rekord napółnocnej pętli niemieckiego toru Nurburgring. Dotychczas najlepsza"czasówka" należała do modelu Pagani Zonda F.

 

Lexus LF-A Roadster - szybko i bez dachu

Choć wszyscy miłośnicy tej marki i w ogóle fani sportowychbolidów czekają z utęsknieniem aż w sprzedaży pojawi się Lexus LF-A,to już Japończycy pokazali światu koncepcyjną wersję bez dachu.

 

Lexus LF-A wjedzie na ring

Chodź na premierę seryjnego Lexusa LF-A przyjdzie nam jeszcze trochępoczekać to szansę do zobaczenia tego nowego, sportowego modelu japońskiejmarki da 24-godzinny wyścig na torze  Nuerburgring. Lexus oficjalniepotwierdził swój udział w tej imprezie.

 

Lexus LF-A w 2011 roku?

Lexus LF-A od 2005 roku, kiedy został zapowiedziany jako koncept podczastargów w Detroit, jest cały czas w fazie nieustannego rozwoju. Pomimonieciekawych wyników finansowych koncernu nic nie wskazuje na to byprodukcja auta nie doszła do skutku.

 

DAF LF - „Ewolucja nigdy się nie kończy”

DAF wprowadza na rynek modele Edition 2009 popularnej ciężarówki LF.Akcja odbędzie się pod hasłem „Ewolucja nigdy się nie kończy”.Nowy LF to unowocześnione wnętrze zapewniające większą wygodę kierowcy,oraz seria nowych opcji i optymalizacja układu napędowego zapewniającewyższą efektywność popularnej ciężarówki.

 

60-lecie produkcji samochodów ciężarowych DAF

„Pierwsze seryjnie produkowane podwozia ciężarowe z fabrykisamochodów N.V. Van Doorne’a w Eindhoven odsłonięto wczoraj przyaplauzie publiczności”, donosił Holenderski Kurier Transportowy 29 lipca1949 r. Nowo budowana fabryka miała w 1950 r. wyprodukować dwa tysiąceciężarówek. To zupełnie odmienna skala produkcji w porównaniu zponad 65 000 samochodów ciężarowych, które zjechały z taśmprodukcyjnych DAF-a w Eindhoven i Leyland (Wielka Brytania) w 2008 r.

 

Duży apetyt na Lexusa LF-A

Lexus LF-A zadebiutował trzy miesiące temu podczas targówmotoryzacyjnych w Tokio. Od czasu prezentacji nie maleje apetyt na tensamochód. Już ponad 500 klientów wyraziło chęć kupnasportowego modelu z Japonii.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "LF A".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017