Wyszukiwałeś:

LF X

SA X

. Znaleziono 50 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: LF SA

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 50 wszystkich):

Lexus LF-A wjedzie na ring

Chodź na premierę seryjnego Lexusa LF-A przyjdzie nam jeszcze trochępoczekać to szansę do zobaczenia tego nowego, sportowego modelu japońskiejmarki da 24-godzinny wyścig na torze  Nuerburgring. Lexus oficjalniepotwierdził swój udział w tej imprezie.

 

DAF LF najlepszy dla małych i średnich przedsiębiorstw

9 czerwca firma DAF Trucks uzyskała wyróżnienie za najlepszysamochód ciężarowy dla małych i średnich przedsiębiorstw,przyznawane przez tygodnik Gazetę Finansową. Wyróżniona seria DAF LFzdobyła tę nagrodę już po raz drugi z rzędu.

 

DAF LF - „Ewolucja nigdy się nie kończy”

DAF wprowadza na rynek modele Edition 2009 popularnej ciężarówki LF.Akcja odbędzie się pod hasłem „Ewolucja nigdy się nie kończy”.Nowy LF to unowocześnione wnętrze zapewniające większą wygodę kierowcy,oraz seria nowych opcji i optymalizacja układu napędowego zapewniającewyższą efektywność popularnej ciężarówki.

 

Duży apetyt na Lexusa LF-A

Lexus LF-A zadebiutował trzy miesiące temu podczas targówmotoryzacyjnych w Tokio. Od czasu prezentacji nie maleje apetyt na tensamochód. Już ponad 500 klientów wyraziło chęć kupnasportowego modelu z Japonii.

 

Pierwszy DAF LF z Tajwanu

Pierwszy egzemplarz zmontowanej lokalnie ciężarówki DAF LFprzeznaczonej do dystrybucji opuścił linię produkcyjną w zakładzie FASC(Formosa Automobile Sales Corporation) na Tajwanie. Firma DAF istnieje na rynkutajwańskim od 2006 roku i jest tam wiodącym producentem pojazdówciężarowych.

 

DAF LF i CF w wersjach Euro 6

Podczas targów Birmingham Truck Show DAF zaprezentował nowe modele LF iCF w wersjach Euro 6. Nowy LF Euro 6 do transportu dystrybucyjnego i nowy CFEuro 6 do szerokiego zakresu zastosowań są wyposażone w nowe podwozia, noweukłady napędowe, a wnętrza i stylistyka zewnętrzna są zaprojektowane odnowa, podkreślając podobieństwo do nowego modelu XF.

 

Lexus LF-NX: Kryptonim wóz bojowy

We wtorek startują targi motoryzacyjne we Frankfurcie. Na tę największąimprezę motoryzacyjną odbywającą się w Europie w drugiej połowie rokuLexus przywiezie interesujący koncept. Zobaczcie, jak wygląda LF-NXCrossover.

 

Lexus zapowiada koncept szykowany na Genewę

Wszyscy już tylko dni odliczają do targów w Genewie. Z każdąkolejną dobą premierowych aut będzie coraz więcej, a to ostatni moment bypokazywać teasery. Teraz krok wykonał Lexus.

 

Lexus LF-SA - miejskie auto przyszłości

Na salonie samochodowym Geneva Motor Show 2015 Lexus pochwali się autem, jakiego jeszcze w swojej historii nie produkował. LF-SA to wizja miejskiegosamochodu przyszłości.

 

Geneva Motor Show 2015: Lexus LF-SA i LF-C2

 

Lexus na wystawie w Genewie pokazał dwa koncepcyjne modele. LF-SA Concept stanowi zapowiedź całkowicie nowego modelu z segmentu B (choć nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia o jego produkcji), a LF-C2 Concept to zwiastun nowego sportowego roadstera japońskiej marki.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "LF SA".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017