Wyszukiwałeś:

LF X

SA X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: LF SA

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Śrubex - na zachód i na wschód

Śrubex to największy producent śrub, nakrętek, wkrętów i nitów w EuropieŚrodkowo - Wschodniej, a tym samym lider w Polsce. Każdego roku firmawprowadza około 100 nowych produktów do swojego programu produkcji, inwestujew nowe technologie, stale optymalizuje procesy produkcyjne i dba o najwyższąjakość.

 

Japoński super-samochód

Należąca do Toyoty marka Lexus zamierza wejść do elitarnego klubuproducentów drogich, sportowych samochodów. Wejściówkę powinien zapewnićmu przygotowywany obecnie model Lexus LF-A.

 

Ekologiczny SUV

Wydaje się, iż ochrona środowiska jest obecnie głównym wyznacznikiemtrendów w motoryzacji. W tym klimacie właśnie Toyota zaprezentuje na wystawiew Tokio koncepcyjnego Lexusa LF-Xf.

 

Lexus LF-A wjedzie na ring

Chodź na premierę seryjnego Lexusa LF-A przyjdzie nam jeszcze trochępoczekać to szansę do zobaczenia tego nowego, sportowego modelu japońskiejmarki da 24-godzinny wyścig na torze  Nuerburgring. Lexus oficjalniepotwierdził swój udział w tej imprezie.

 

DAF LF najlepszy dla małych i średnich przedsiębiorstw

9 czerwca firma DAF Trucks uzyskała wyróżnienie za najlepszysamochód ciężarowy dla małych i średnich przedsiębiorstw,przyznawane przez tygodnik Gazetę Finansową. Wyróżniona seria DAF LFzdobyła tę nagrodę już po raz drugi z rzędu.

 

DAF-y LF45 dla Straży Granicznej

Od początku października w służbie Straży Granicznej RP działa 12samochodów marki DAF FA LF45.250. Są one wykorzystane we wszystkichoddziałach Straży Granicznej na terenie naszego kraju.

 

DAF LF - „Ewolucja nigdy się nie kończy”

DAF wprowadza na rynek modele Edition 2009 popularnej ciężarówki LF.Akcja odbędzie się pod hasłem „Ewolucja nigdy się nie kończy”.Nowy LF to unowocześnione wnętrze zapewniające większą wygodę kierowcy,oraz seria nowych opcji i optymalizacja układu napędowego zapewniającewyższą efektywność popularnej ciężarówki.

 

DAF CF i XF105 w wersji "Edycja 2009"

Nowe wersje DAF'a charakteryzuje zoptymalizowany i ekonomiczny układ napędowy.Dla klientów ceniących sobie dodatkowe udogodnienia i bezpieczeństwodostępny jest adaptowalny tempomat (ACC) z modułem ostrzegania przed kolizją(FCW). Wielu dealerów, pragnąc zaprezentować wszystkie dostępnerozwiązania w jednym modelu, skonfigurowało samochód XF105„Edycja 2009” jako pojazd Safety Demo.

 

60-lecie produkcji samochodów ciężarowych DAF

„Pierwsze seryjnie produkowane podwozia ciężarowe z fabrykisamochodów N.V. Van Doorne’a w Eindhoven odsłonięto wczoraj przyaplauzie publiczności”, donosił Holenderski Kurier Transportowy 29 lipca1949 r. Nowo budowana fabryka miała w 1950 r. wyprodukować dwa tysiąceciężarówek. To zupełnie odmienna skala produkcji w porównaniu zponad 65 000 samochodów ciężarowych, które zjechały z taśmprodukcyjnych DAF-a w Eindhoven i Leyland (Wielka Brytania) w 2008 r.

 

Duży apetyt na Lexusa LF-A

Lexus LF-A zadebiutował trzy miesiące temu podczas targówmotoryzacyjnych w Tokio. Od czasu prezentacji nie maleje apetyt na tensamochód. Już ponad 500 klientów wyraziło chęć kupnasportowego modelu z Japonii.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "LF SA".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017