Wyszukiwałeś:

LFA

. Znaleziono 49 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: LFA

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 49 wszystkich):

Lexus LFA - w końcu jest

Mamy dobrą i złą wiadomość dla tych wszystkich, którzy już niemogli się doczekać produkcyjnej wersji Lexusa LFA. W końcu jest. Jegopremiera ma miejsce na rozpoczętej właśnie wystawie w Tokio. Zła wiadomośćjest jednak taka, że będzie zaledwie 500 egzemplarzy tego dwumiejscowegosupersamochodu.

 

Chcesz Lexusa LFA - pospiesz się!

Od momentu jego światowej premiery w październiku na wystawie w Tokio LexusLFA cieszy się ogromnym zainteresowaniem. A że powstanie tylko 500 sztuk tegosupersamochodu, to jeśli jesteś zainteresowany jego zakupem, musisz siępospieszyć.

 

Hardcore'owy Lexus LFA

W Genewie Lexus wystawi swoją niesamowitą kreację, czyli model LFA, w jeszczewścieklejszej wersji.

 

Lexus LFA podbija Nürburgring

 

Za sterami Lexusa LFA zasiadł kierowca testowy Akira Iida i wykręcił czas 7:14.64. Czas ten jest o prawie 4 sekundy lepszy od czasu wykręconego przez Porsche 911 GT2 RS - mojeauto.tv

 

Lexus uwolni LFA

Lexus wypuścił do Internetu, krótki film, który ma byćzapowiedzią planów marki dotyczących modelu LFA. Czy wkrótcezobaczymy specjalną wersję supersportowego Lexusa?

 

Poprowadź Lexusa LFA na legendarnym torze

W minionym tygodniu Lexus udostępnił krótki film, w którym wielu upatrywało zapowiedź nowej wersji modelu LFA. Okazuje się jednak, że japoński producent ma co innego do zaoferowania.

 

Lexus LFA sprzedany w Krakowie

Pod koniec 2012 roku, w grudniu zakończyła się produkcja Lexusa LFA. W sumiewyprodukowano 500 sztuk tego superuata. Dwa egzemplarze trafiły do Polski.Jeden został sprzedany w Poznaniu, a drugi trafił do klienta w Krakowie.

 

Lexus pracuje nad nowym LFA

Plotki, każdy dzień dostarcza kolejnych. Dziś w mediach motoryzacyjnych natopie jest Lexus, który rzekomo pracuje nad nowym LFA... z BMW!

 

Czarne chmury nad następcą LFA

Zapewne to nie pierwsza zmiana sytuacji z następcą LFA. Dziś okazuje się,że jednak nikt w Lexusie nie pracuje nad nowym limitowanym superautem.

 

Lexus LFA bez następcy

Zła wiadomość dla fanów ekstremalnego Lexusa LFA. Japoński koncernzdradził, że nie będzie dla niego zastępstwa.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017