Wyszukiwałeś:

LFA

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: LFA

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Nowa Honda NSX

Na pierwszy rzut oka wygląda jak Honda S2000 z poszerzonym rozstawem osi, leczpod blaszaną pokrywą ukrywa się technika, która będzie wykorzystana wnajnowszej odsłonie sportowego modelu NSX. Auto zostało przyłapane przezobiektyw reportera na torze Nordschleife.

 

Lexus LFA - w końcu jest

Mamy dobrą i złą wiadomość dla tych wszystkich, którzy już niemogli się doczekać produkcyjnej wersji Lexusa LFA. W końcu jest. Jegopremiera ma miejsce na rozpoczętej właśnie wystawie w Tokio. Zła wiadomośćjest jednak taka, że będzie zaledwie 500 egzemplarzy tego dwumiejscowegosupersamochodu.

 

Tokio 2009: Przyszłość motoryzacji po japońsku

Gdyby nie to, iż pozycja japońskiej motoryzacji jest niezwykle silna, owystawie samochodowej w Tokio można by w tym roku nie wspominać. Pozaproducentami z Kraju Kwitnącej Wiśni ominęły ją niemal wszystkie światowekoncerny. Co jednak nie oznacza, że w halach wystawowych Makuhari dzieje sięniewiele.

 

Chcesz Lexusa LFA - pospiesz się!

Od momentu jego światowej premiery w październiku na wystawie w Tokio LexusLFA cieszy się ogromnym zainteresowaniem. A że powstanie tylko 500 sztuk tegosupersamochodu, to jeśli jesteś zainteresowany jego zakupem, musisz siępospieszyć.

 

Najpiękniejszy supersamochód roku

Podczas paryskiego Festival Automobile International wręczono nagrodę dla„Najpiękniejszego Supersamochodu Roku”, którą otrzymałAston Martin Rapide.

 

Kompaktowa hybryda Lexusa

Na ubiegłorocznej wystawie samochodowej we Frankfurcie auto to pokazanezostało jeszcze w wersji koncepcyjnej i nazywało się Lexus LF-Ch. Już wGenewie poznamy wersję produkcyjną tego modelu, które ostatecznieprzyjmie nazwę CT 200h i będzie pierwszą pełną hybrydą w segmencieluksusowych kompaktów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017