Wyszukiwałeś:

LP640

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: LP640

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Nowe Lamborghini Murcielago

Model LP640 - taki symbol nosi najnowsza generacja jednego z najbardziejkultowych aut super-sportowych Lamborghini Murcielago. Włoski demonprędkości, który zostanie zaprezentowany na Salonie Samochodowym wGenewie jest jeszcze szybszy, mocniejszy i bardziej agresywny.

 

Nowe ogumienie dla Lamborghini

Jeden z najbardziej znanych producentów opon, firma Pirelli, zostałwyłącznym dostawcą ogumienia dla samochodów Lamborghini LP640. Wnajnowszej odsłonie tego sportowego wozu zamontowane będą opony Pirelli PZero Cosa System.

 

Lamborghini wraca na prostą

Włoski producent sportowych oraz luksusowych samochodów marki Lamborghiniodnotował wzrost sprzedaży po zakończeniu pierwszej połowy tego roku. Wporównaniu z zeszłym sprzedaż wypadła lepiej aż o 45 procent.

 

640 KM w kabrio!

Lamborghini Murcielago, kwintesencja włoskiej stylistyki i porażającej mocy,od teraz oferowane jest w wersji roadster z otwieranym dachem. 640 KM wkabriolecie to poważna sprawa.

 

Najdroższe Lamborghini w historii

Włoski producent super-sportowych samochodów spod znaku byka zamierzazaskoczyć wszystkich podczas tegorocznych targów we Frankfurcie. Otóżprzygotowuje się on do prezentacji samochodu, który będzie najdroższymmodelem Lamborghini w historii.

 

Ostatni Reventon do sprzedania!

Jedyny egzemplarz wyglądającego jak myśliwiec Lamborghini trafił właśniedo salonu w Las Vegas, gdzie będzie czekać na swojego przyszłegowłaściciela. Reszta z 20 sztuk wyprodukowanych samochodów znalazłajuż nabywców.

 

Murcielago od Versace

Co mają wspólnego producenci samochodów i światowi projektancimody? Okazuje się, że całkiem dużo. Lamborghini umożliwi swoim klientompersonalizację wyglądu zamawianego samochodu przy pomocy specjalnychpakietów wyposażenia przygotowanych przez dom mody Versace.

 

Ekskluzywne Lamborghini

Podczas gdy największy rywal marki spod znaku byka zadecydował o tym że w tymroku nie pojawi się na targach NAIAS, Lamborghini postanowiło wykorzystać tąnieobecność prezentując dwie ekskluzywne wersje Murcielago LP640 orazGallardo LP560-4. 

 

Najwięksi truciciele

Emisja dwutlenku węgla, jeszcze parę lat temu, mało ważny składnik danychtechnicznych pojazdu, dzisiaj przybiera bardzo mocno na znaczeniu. Jużniedługo będzie nawet decydował o racji bytu samochodu na rynku.Przedstawiamy oto listę największych "trucicieli" jakie mająjeszcze okazję poruszać się po drogach.

 

"Bo było mało ekskluzywne..."

W przypadku limitowanych wersji supersamochodów ich nabywcy mogą miećpewność, iż zakupione auto będzie wyjątkowe i niepowtarzalne, zupełnie jakLamborghini Murcielago LP 650-4 Roadster, które trafiło na rynek wilości 50 sztuk.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017