Wyszukiwałeś:

LPG

. Znaleziono 82 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: LPG

Spróbuj też wyszukać: instalacja gazowa gaz lpg passat 1997 1 6

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 82 wszystkich):

Smart Forfour zasilany LPG

Na targach motoryzacyjnych AMI Lipsk 2006 Smart zaprezentuje kolejny samochódzasilany gazem ziemnym. Po prezentacji modelu Fortwo CNG przyszła kolej namodel Forfour napędzany płynną odmianą gazu LPG.

 

Polska: Więcej aut zasilanych LPG

Jak wynika z raportu przedstawionego przez Polską Organizację Gazu Płynnegopolski rynek autogazu jest jednym z najprężniej rozwijających się na całymświecie. Na koniec 2005 roku w Polsce jeździło 1 770 000 samochodównapędzanych LPG.

 

Uwaga na LPG!

Wprawdzie poprawiła się jakość sprzedawanych na naszych stacjach benzyny ioleju napędowego, to jednak nie najlepiej wypadła przeprowadzona po razpierwszy kontrola gazu LPG - czytamy w komunikacie Urzędu Ochrony Konkurencji iKonsumentów po przeprowadzonej przez Inspekcję Handlową kontrolijakości paliw w ubiegłym roku.

 

Barter przejmuje LPG od Lukoil

Barter SA - największa w kraju firma z rdzennie polskim kapitałem w branżyLPG – podpisała umowę nabycia segmentu działalności Lukoil Polskazwiązanego z LPG.

 

Nieco mniej autogazu w 2008 r.

Miniony rok był okresem stabilizacji na polskim rynku LPG. Nieznacznie spadłasprzedaż tego rodzaju paliwa, przybyło ok. 160 tys. aut przystosowanych dozasilania LPG, a o kilka procent wzrosła średnia cena autogazu.

 

Koreańska hybryda z LPG

Koreański koncern Hyundai obrał niestandardową drogę dla rozwoju samochoduhybrydowego. Jego konstruktorzy opracowali silnik zasilany gazem LPG,który jest wspomagany przez jednostkę elektryczną.

 

Skoda Octavia: Tym razem z gazem

Skoda wprowadza do masowej produkcji swój najpopularniejszy model wwersji zasilanej gazem LPG. Średnie spalanie w tym trybie wynosi 9,2 l. na 100km.

 

Lancia Delta Turbo LPG

Włoski koncern szykuje bardzo ciekawą propozycję dla miłośnikówekonomicznej i oszczędnej jazdy. Już wkrótce w sprzedaży pojawi sięLancia Delta Turbo LPG z silnikiem 1,4 Turbo Jet, który może byćzasilany benzyną, jak i LPG.

 

Seat Ibiza LPG: Sport i autogaz

Czy tytułowe połączenie sportu i autogazu jest w ogóle możliwe? Aszczególnie dla takiej marki jak Seat, której sztandarowym hasłemjest "auto emocion"? Sprawdziliśmy to na przykładzie modelu Ibiza ze105-konnym silnikiem benzynowym i doposażonym w seryjną instalację gazową.

 

Alfa z turbo i na gaz

Po Lancii Delta również i w ofercie Alfy Romeo MiTo pojawi się wersja zsilnikiem 1.4 Turbo LPG, czyli z systemem podwójnego zasilania silnika(LPG oraz benzyna).

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017