Wyszukiwałeś:

LRX

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: LRX

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Nie-SUV Land Rovera

Land Rover, marka znana dotąd wyłącznie z modeli z segmentu SUV lub wręcztypowo terenowych, szykuje się do wejścia do całkowicie nowego dla siebiesegmentu. Koncepcyjny Crossover Land Rover LRX zadebiutuje na wystawie wDetroit.

 

NAIAS 2008 - najciekawsze nowości

Początek sezonu nowości już za nami. Zakończyły się bowiem targimotoryzacyjne NAIAS w Detroit, na pewno największa i najważniejsza tego typuimpreza za oceanem, a być może wręcz i na całym świecie. I choć wiele zprezentowanych tam nowości nigdy nie pojawi się w Europie, to jednak częśćz nich już wkrótce wjedzie i na drogi Starego Kontynentu.

 

SUV-y będą bardziej oszczędne

Na unijne normy serii "Euro", nakładające na producentówcoraz bardziej wyśrubowane przepisy o produkcji oszczędniejszych aut, nie mamocnych. Nic więc dziwnego, że niemal każda z posiadających w swojej oferciemarek, duże i ciężkie SUV-y "trenuje" w taki sposób, abycennego surowca spalały jak najmniej.

 

Nowy Land Rover: Mały ale efektowny

LRX to bez wątpienia najodważniejszy projekt marki Land Rover w ciąguostatnich lat. Brytyjczycy zapowiedzieli właśnie, że samochód tenzadebiutuje na rynku w 2011 roku.

 

Najmniejszy Land Rover w historii

Najmniejszy, najlżejszy i najbardziej ekologiczny. Takie słowa padły niedawnoz ust szefa marki Land Rover, który potwierdził że już za dwa lata wsalonach pojawi się model LRX.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017