Wyszukiwałeś:

LS X

600h X

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: LS 600h

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Lexus LS 600h

Podczas konferencji prasowej przeprowadzonej 12 kwietnia na terenie targówmotoryzacyjnych w Nowym Jorku został zaprezentowany Lexus LS 600h. Będzie onwyposażony w ośmiocylindrowy napęd hybrydowy.

 

Toyota zaprzecza planom

Toyota Motor Corporation zapowiedziało w poniedziałek, iż nie planujebudować w Europie swoich modeli marki Lexus, zaprzeczając tym samym wieściom,które obiegły kilka dni temu świat.

 

Luksusowa hybryda

Podczas nadchodzących we wrześniu paryskich targów motoryzacyjnychzaprezentowany zostanie nowy Lexus LS 600h. Będzie to pierwszy na świeciesamochód wyposażony w ośmiocylindrowy silnik hybrydowy, należący dosegmentu aut luksusowych.

 

Luksusowa hybryda za pół miliona

Na polskim rynku w sprzedaży pojawił się Lexus LS 600h, pierwszy na świeciehybrydowy samochód mający pod maską ośmiocylindrową jednostkę benzynową.Jest to już trzeci hybrydowy model, po RX 400h oraz GS 450h, tej luksusowejmarki należącej do Toyoty.

 

Lexus LS 600h - najlepszy samochód luksusowy Fleet Awards Polska 2008

W tej klasie, jak w żadnej innej, liczył się prestiż marki i osiągi,kosztem ceny. Pokazuje to zwycięski samochód, który kosztował523 tys. zł. To o 130 tys. więcej niż drugi najdroższy w stawce BMW 7. Za copłaci się w Lexusie?

 

Flagowy Lexus z napędem 4x4

Podczas rozpoczynającej się w przyszłym tygodniu wystawy samochodowej wstolicy Rosji Lexus zaprezentuje swój flagowy model - LS 460 z napędemna wszystkie koła.

 

Nowy Lexus LS z broszury

W sieci pojawiły się skany broszur prezentujących najnowszą odsłonętopowej limuzyny Lexusa, czyli modelu LS. Wygląda na to, że japoński koncernprzygotowuje niespodziankę dla swoich klientów.

 

Toyota i Lexus rządzą w Europie

Choć zaledwie 10 procent łącznej sprzedaży modeli z napędem hybrydowymkoncernu Toyota przypada na Stary Kontynent, to i tak producent ten jestzdecydowanym liderem tego rynku.

 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "LS 600h".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017