Wyszukiwałeś:

LT

. Znaleziono 139 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: LT

Spróbuj też wyszukać: < Paruja sie szyby podczas jazdy w deszcz lt katrolka hamulca

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 139 wszystkich):

Volkswagen Crafter za LT

Volkswagen oficjalnie zapowiedział dziś zastąpienie niezwykle popularnegosamochodu dostawczego LT, nowym modelem o nazwie Crafter.

 

Oto nowe BMW Z4

Po kilku miesiącach od zakończenia produkcji poprzedniej generacji BMW wkońcu zaprezentowało kolejne wcielenie roadstera Z4. Światowa premiera już wstyczniu na salonie samochodowym w Detroit.

 

Najbardziej i najmniej bezpieczne modele 2008 roku

32 przetestowane modele, pierwsze testy zderzeniowe symulujące uderzenie w tyłauta, zapowiedź niemal całkowicie odmiennego systemu oceniania testowanych aut- tak w wielkim skrócie przedstawia się miniony rok w Euro NCAP.Które więc z debiutujących na europejskim rynku w 2008 roku modeliokazały się najbardziej bezpieczne, a które zapewniają najniższypoziom bezpieczeństwa?

 

Nowa Honda City w Polsce + VIDEO

Nowej generacji modelu City Honda nie musi się już wstydzić. Pojazd wreszcieprzypomina coś, co może być określane mianem samochodu. Nadal jednak czekaćgo będzie siermiężna walka o klientów.

 

Leasingiem konsumenckim w kryzys

Choć na tle innych rynków europejskich czy nawet globalnych sprzedażsamochodów nowych w naszym kraju nie wygląda jakoś dramatycznie słabo,to jednak oznaki kryzysu dają się też odczuwać i u nas. A ponieważ rządociąga się z wprowadzeniem jakichś konkretnych rozwiązań mającychwspomóc branżę motoryzacyjną, to może skutecznym lekarstwem okażesię leasing konsumencki?

 

Ford Focus Internetowym Samochodem Roku 2008!

Ford Focus był najbardziej popularnym modelem w Internecie w minionym roku,dzięki czemu już po raz drugi w historii zwyciężył w końcowej klasyfikacjirankingu Top Ten mojeauto.pl, a tym samym zdobył tytuł Internetowego SamochoduRoku 2008. Za plecami pierwszego Focusa znalazły się Honda Civic oraz SkodaFabia.

 

Volvo testuje w Londynie nową hybrydową śmieciarkę

Volvo Trucks wprowadza na rynek udoskonaloną wersję pierwszej na świecieśmieciarki z napędem hybrydowym. Po półtora roku testóweksploatacyjnych, z doskonałymi wynikami, na rynek trafia zmodernizowanysamochód ciężarowy, wyposażony w nowe podzespoły i oprogramowanie.Nowa śmieciarka będzie testowana przez Veolia Environmental Services w centrumLondynu.

 

PZPM: sprzedaż nowych samochodów użytkowych w styczniu 2010

Styczeń wbrew wszelkim nadziejom, nie okazał się początkiem końcakryzysu. W ubiegłym miesiącu rynek sprzedaży nowych samochodówużytkowych znów zanotował wyraźne spadki. Ogółem sprzedano3219 samochodów dostawczych i ciężarowych. Wynik ten oznacza spadek o26,3% w stosunku do stycznia 2009 i o ponad 30% w porównaniu do grudniaminionego roku.

 
 

Sprzedam: Volkswagen LT 35 2.5TDI MAX +VAT 2005

Ogłoszenie sprzedaży auta używanego:
furgon biały diesel 2.5 95 219000 45200PLN

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017