Wyszukiwałeś:

LWB

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: LWB

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Jaguar na topie

W ciągu 2004 roku angielska marka luksusowych aut umocniła swoją pozycję narynkach europejskich. Dzięki modelom S-type Diesel i X-type Estate,osiągnięto rekordowe wyniki w Anglii i całościowo w Europie.

 

Kia Carnival w lipcu

Kontynuując największą w historii ofensywę produktową firma Kia MotorsCorporation wprowadza całkowicie nowego Carnivala. Samochód ma się pojawićna europejskich rynkach w lipcu bieżącego roku.

 

Maxus wjeżdża do Polski

Oficjalna Polska premiera samochodów dostawczych Maxus, nastąpi dopierow połowie października. Jednak firma First Truck International –wyłączny importer tych samochodów, zorganizowała przedpremierowespotkanie, dające możliwość bliższego przyjrzenia się nowym dostawczakom.

 

Koreańskie uderzenie w premium

Pojawiły się już pierwsze zdjęcia szpiegowskie samochodu, który mabardzo duże aspiracje by namieszać w segmencie luksusowych sedanów. ToHyundai Equus zasilany pięciolitrowym silnikiem V8 o mocy 400 konimechanicznych.

 

Nowy Jaguar XJ wjeżdża do Polski

Pół roku po światowej premierze nowy Jaguar XJ pojawi się także napolskim rynku. Flagowy model z kotem na masce będzie dostępny w sprzedaży odpoczątku zaczynającego się już lada moment 2010 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017