Wyszukiwałeś:

LaCrosse

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: LaCrosse

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Buick w Chinach

Spółka Shanghai General Motors wprowadziła do swojej gamy modelowej nachińskim rynku model Buick LaCrosse, którego ceny zaczynać się będąod równowartości 29.800 dolarów.

 

Chińska hybryda GM

General Motors zaprezentował swój pierwszy model z napędem hybrydowymwyprodukowany w Chinach we współpracy z koncernem SAIC.

 

Buick i Jaguar najbardziej niezawodne w USA

Według najnowszego rankingu najbardziej niezawodnych samochodówprzeprowadzonych przez J.D. Power and Associates na czele znalazły się ex equomarki Buick oraz Jaguar.

 

Dla kogo tytuł World Car of the Year 2010?

Ruszyła szósta edycja plebiscytu na światowy samochód roku.Znana jest już lista kandydatów do tytułu World Car of the Year 2010,którzy teraz poddawani będą intensywnym testom drogowym przez gronojurorów. Na zwycięzcę przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać.Wyniki zostaną bowiem ogłoszone 1 kwietnia przyszłego roku podczas wystawysamochodowej w Nowym Jorku.

 

Jakie auta będą najlepsze za Oceanem?

Już w przyszłym tygodniu ruszy największa na rynku amerykańskim wystawasamochodowa - North American International Auto Show - a wraz z nią poznamyzwycięzców plebiscytu na amerykański samochód roku.

 

Dwa Fordy samochodami roku w USA

Jak co roku pierwszy dzień wystawy NAIAS w Detroit jest okazją do wręczenianagród w konkursie na North American Car oraz Truck of the Year. W tymroku konkurs został zdominowany przez Forda.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017