Wyszukiwałeś:

Lada

. Znaleziono 98 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Lada

Spróbuj też wyszukać: lada niva peugeot 307 lada 110

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 98 wszystkich):

Przebudzenie Łady

Tanie i sztuczne samochody marki Łada, produkowane przez naszych wschodnichsąsiadów mają w motoryzacyjnym świecie już nawet swoją kategorię zdowcipami. Producent jednak stara się wymazać ten nieprzyjemny wizerunekpoprzez uczestnictwo w światowej klasy wyścigach.

 

Kałasznikow na czterech kołach

Już niebawem Łada zamierza rozpocząć produkcję nowego, wojskowego samochoduterenowego. Auto najprawdopodobniej będzie nosić identyczną nazwę jakosławione na całym świecie karabiny Kałasznikowa.

 

Nowy koncept Łady

Najnowsze studium koncepcyjne naszych wschodnich sąsiadów o wiele mówiącejnazwie Łada 'C' pokazuje, że era motoryzacyjnej agonii na tamtejszym rynkuzaczyna dobiegać końca.

 

Łada Priora - sposób na Europę

Wprawdzie samochody marki Łada, należącej do rosyjskiego koncernu AvtoVaz,znane są na rynku europejskim, to jak dotąd, poza Rosją, nie odniosłyżadnego poważniejszego sukcesu. Być może się to już wkrótce zmieni.Do sprzedaży na Starym Kontynencie szykowany jest bowiem model Łada Priora.

 

Nowy koncept Łady

Jak widać wymogi stawiane producentom samochodów w XXI wieku nie zdołałyprzestraszyć prawie nieśmiertelnego i próbującego odnaleźć się w nowejepoce producenta samochodów. Dowodem na to jest studium koncepcyjne, któregopierwsze zdjęcia zostały właśnie zaprezentowane.

 

Łada pokazała koncept!

Od kilku miesięcy konsekwentnie spada sprzedaż samochodówsportowo-rekreacyjnych. Producenci wykonują ruchy mające zabezpieczyć ichprzed konsekwencjami słabej koniunktury. Indyjski koncern Tata, podktórego skrzydłami znajduje się Land Rover również nie jestwyjątkiem.

 

Renault i Nissan z pomocą dla Łady

Francusko-japoński alians Renault Nissan udzieli pomocy rosyjskiemu koncernowiAvtoVAZ (AwtoWAZ), producentowi samochodów marki Łada. Pozagotówką, Renault przekaże rosyjskiej firmie także swoje technologie.

 
 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017