Wyszukiwałeś:

Lagonda

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Lagonda

Spróbuj też wyszukać: daewoo BANDAZ DO WEZY GUMOWYCH

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Lagonda powraca

Marka Aston Martin pod rządami Forda straciła nieco rozpędu i prawieskończyła jako bankrut. Jednak pod skrzydłami nowego konsorcjum zaczęłaznów powoli się rozkręcać. Niebawem pojawią się dwa nowe modele, ajuż w kuluarach mówi się o przywróceniu do życia marki Lagonda.

 

Dziewięćdziesiąt lat minęło...

Chciałoby się powiedzieć, że jak jeden dzień. Brytyjski producentsamochodów marki Bentley w swojej niekrótkiej karierze miał kilkaniezwykłych zwrotów. Jednak pomimo tego pod względem prestiżu,elegancji i siły samochody te niezmiennie zachwycają miłośnikówczterech kółek.

 

Lagonda pojawi się w Genewie

Wszystkie znaki wskazują na to, że podczas tegorocznych targów wGenewie zostanie zaprezentowana jedna z najbardziej oczekiwanych zapowiedzi. Dożycia powraca Lagonda spod znaku Astona Martina.

 

Aston Martin w Polsce!

Podczas gdy oczy i uszy motoryzacyjnego światka skierowane są na wystawę weFrankfurcie, ważna informacja dotarła do nas z polskiego rynku. Otóżjuż wkrótce w sprzedaży w naszym kraju zadebiutuje oficjalnie markaAston Martin!

 

Zostań Bondem za pół miliona

Brytyjski producent supersamochodów "Jej KrólewskiejMości" zapowiedział swoje istnienie na polskim rynku już kilka miesięcytemu. Jednak dopiero teraz oficjalnie wiadomo, ile trzeba będzie zapłacić abystać się posiadaczem Astona Martina.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017