Wyszukiwałeś:

Laguna X

Coupe X

. Znaleziono 56 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Laguna Coupe

Spróbuj też wyszukać: laguna 3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 56 wszystkich):

Nowa Laguna na sportowo

Już w tym tygodniu na rozpoczynających się targach motoryzacyjnych weFrankfurcie nad Menem Renault zaprezentuje zapowiedź swojej nowej Laguny wwersji coupe.

 

Modna Laguna Coupe

Podczas ostatnich targów motoryzacyjnych we Frankfurcie marka Renaultzadebiutowała z futurystycznym konceptem przedstawiającym model Laguna onadwoziu coupe. Wygląda na to, że auto jest przygotowywane do produkcjiseryjnej.

 

Renault Laguna Coupe - piękna i szybka

Co łączy festiwal filmowy w Cannes z Grand Prix F1 w Monaco? Pewno niewiele,choć w tym roku akurat nie dość, że obie imprezy odbyły się niemal w tymsamym czasie, to jeszcze były one okazją do pierwszej, publicznej prezentacjimodelu Renault Laguna Coupe.

 

Partnerstwo technologiczne Microsoft-Renault

Koncern Renault połączył siły z Microsoftem w pracach nad mikrostronąinternetową modelu Renault Laguna Coupe.

 

Renault Laguna Coupe w Polsce

Zaprezentowana po raz pierwszy na Grand Prix Monaco, jedna z "gwiazd"Festiwalu Filmowego w Cannes – Renault Laguna Coupe – została wubiegły weekend zaprezentowana także w Polsce. Renault postanowiłozwrócić uwagę potencjalnych klientów nowego Coupe i zamknęłoswój model w sejfie.

 

Seksowna Laguna Coupe

Renault Laguna Coupe zostało wyróżnione w kategorii Auto z seksem, wplebiscycie Samochód Roku Playboya 2009. Francuski pojazd zostałnagrodzony za „bezpretensjonalny i drapieżny wygląd, wyostrzoną linięoraz dynamiczne silniki i najlepszy w historii Renault układ jezdny” zczterema kołami skrętnymi (4-Control).

 

Renault Laguna Coupe: VIDEO-TEST

Aż 14 lat francuski koncern kazał czekać swoim fanom na kolejnysamochód o sportowym nadwoziu coupe. Czy warto było wykazać sięcierpliwością?

 

Nowa wersja Renault Laguna Coupe

Renault Laguna Coupe debiutuje w nowej wersji silnikowej 2.0 Turbo 170 KM iautomatyczną skrzynią biegów. Ceny rozpoczynają się od 99 500 zł.

 

Odświeżona Laguna Coupe

Renault odświeża dwudrzwiową wersję Laguny. Samochód przeszedł facelifting i w nowej wersji pojawi się w salonach w lutym nadchodzącego roku. Auto produkowane jest w francuskiej fabryce w Sandouville.

 

Wątek na forum: Facelifting Renault Laguna Coupe

Witam !!! Zmiany w związku z liftingiem Laguny Coupe, są prawie niezauważalne, więc trzeba "wytężyć" wzrok, aby je zwyczajnie dostrzec. Dodanie świateł do jazdy dziennej, nieco uatrakcyjnia przód pojazdu, który zdaniem forumowiczów z innych portali "budzi" najwięcej emocji. Ja...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Laguna Coupe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017