Wyszukiwałeś:

Laguna X

Grandtour X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Laguna Grandtour

Spróbuj też wyszukać: laguna combi laguna grandtour bagażnik

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Taka jest nowa Laguna

Nowa generacja Renault Laguny ma zmienić oblicze nie tylko samego modelu, alewręcz i całej marki. Francuzi zdecydowanie stawiają na poprawę jakości ijeśli przyłożą się do tego, jak do kwestii bezpieczeństwa, toniewykluczone, iż już wkrótce tak się stanie. Zanim jednak będziemymogli stwierdzić więcej o samej jakości wykonania, przekonaliśmy się, jakjeździ nowa Laguna.

 

EcoTest ADAC

Podczas kolejnej edycji testów ekologicznych niemiecki automobilklub ADACsprawdził, jak producenci samochodów przygotowani są na zmianyklimatyczne i coraz większą świadomość ekologiczną kierowców.

 

Nadjeżdża Laguna kombi

Już od stycznia w salonach pojawi się Renault Laguna kombi, a właściwieLaguna Grandtour. Ceny trzeciej generacji tego samochodu zaczynają się od 85tys. zł.

 

Najpiękniejszym samochodem jest...

Renault Laguna Grandtour (kombi). Tak przynajmniej wynika z corocznego konkursu,którego rezultaty ogłoszone zostały podczas 23. już edycjiMiędzynarodowego Festiwalu Samochodowego (Festival Automobile International) wParyżu.

 

Renault Laguna vs reszta świata

Reflektor w reflektor do sportowej rywalizacji stanęły naprzeciw siebieRenault Laguny kontra czołowi przedstawiciele segmentu D.

 

Diesel V6 Turbo od Renault

Alians Renault-Nissan zaprezentował swój pierwszy wspólnieopracowany silnik wysokoprężny, który zawita pod maski modeli obumarek. To jednostka V6 dCi o pojemności 3000 ccm i mocy 235 KM.

 

Seksowna Laguna Coupe

Renault Laguna Coupe zostało wyróżnione w kategorii Auto z seksem, wplebiscycie Samochód Roku Playboya 2009. Francuski pojazd zostałnagrodzony za „bezpretensjonalny i drapieżny wygląd, wyostrzoną linięoraz dynamiczne silniki i najlepszy w historii Renault układ jezdny” zczterema kołami skrętnymi (4-Control).

 

Polska: Wyniki sprzedaży Grupy Renault

Łączna sprzedaż modeli osobowych i dostawczych Renault oraz Dacia w maju 2009roku w Polsce wyniosła 1768 samochodów (1608 aut Renault i 160 autDacia).

 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Laguna Grandtour".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017