Wyszukiwałeś:

Laguna X

II X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Laguna II

Spróbuj też wyszukać: laguna 2 laguna ii 1 9 dci laguna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Nawet dla Lamborghini - Delphi w Polsce

Koncern Delphi już od jedenastu lat prowadzi działalność w Polsce. Blisko 6tys. miejsc pracy oraz trzydziestokrotny wzrost sprzedaży (komponentywyprodukowane w polskich zakładach) doskonale odzwierciedla rozwój organizacjiDelphi w Polsce.

 

Nowe zamówienie Groclinu

Zarząd Inter Groclin Auto S.A., poinformował o pozyskaniu nowych zamówień zfirmy Faurecia na dostawy poszyć siedzeń samochodowych do nowego modelusamochodu będącego następcą Renault Laguna. Nadal trwają negocjacje zdrugim z dwóch kluczowych klientów.

 

Nowa inwestycja Renault

Koncern Renault zainwestował w fabrykę Cleon 308 milionów euro. Produkowanytam będzie nowy silnik wysokoprężny, a także zaawansowana technologicznieskrzynia biegów.

 

Nowa Laguna w czerwcu

Już 4. czerwca Renault zaprezentuje najnowszą generację modelu Laguna.Trzecia seria reprezentanta klasy średniej pojawi się najpierw jakoczterodrzwiowa limuzyna. Pod koniec roku na rynek zawita także wersja kombi.

 

Nowości 2008 roku

Zbliża się kolejny, 2008 już rok, a wraz z nim wiele nowego. Także i wmotoryzacji, gdzie w ciągu najbliższych 12 miesięcy na rynku pojawi sięwiele nowości. Poniżej prezentujemy, co nas czeka, a także kiedy możemyoczekiwać, że dana nowość trafi do sprzedaży.

 

DEKRA 2009, czyli najmniej i najbardziej awaryjne modele

Po raz kolejny publikujemy na naszych stronach jeden z najbardziej rzetelnychraportów usterkowości, bazujący na 15 milionach przebadanychsamochodów osobowych przez niemiecką organizację DEKRA. Sprawdź, jakiemodele okazały się najmniej awaryjne, a kupno których grozi częstsząwizytą w serwisie.

 

Renault tłumaczy się Niemcami

"To nie my mówimy, że nasze samochody są tak niezawodne jakniemieckie. To mówią Niemcy" – to hasło nowej kampaniireklamowej Renault. Kampania prasowa w dziennikach, tygodnikach i magazynachmotoryzacyjnych ma na celu poinformowanie o bardzo dobrych wynikachsamochodów Renault w niemieckich badaniach niezawodności.

 
 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Laguna II".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017