Wyszukiwałeś:

Laguna

. Znaleziono 773 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Laguna

Spróbuj też wyszukać: laguna II laguna III laguna I

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 773 wszystkich):

Nowa Laguna na drodze

Niedawno francuski producent ujawnił pierwsze detale dotyczące nowej, trzeciejjuż, generacji modelu Laguna. Jej debiut nastąpi dopiero jesienią podczastargów we Frankfurcie, natomiast pierwsze egzemplarze testowe jeżdżą już podrogach.

 

Nowa Laguna "oficjalnie"

Pierwsze w pełni okazałe zdjęcia trzeciej generacji modelu Renault Lagunamiały być zaprezentowane dopiero za kilka dni. Jak to jednak zwykle bywa,pierwsze obrazki obiegły świat wcześniej niż planowano.

 

Taka jest nowa Laguna

Nowa generacja Renault Laguny ma zmienić oblicze nie tylko samego modelu, alewręcz i całej marki. Francuzi zdecydowanie stawiają na poprawę jakości ijeśli przyłożą się do tego, jak do kwestii bezpieczeństwa, toniewykluczone, iż już wkrótce tak się stanie. Zanim jednak będziemymogli stwierdzić więcej o samej jakości wykonania, przekonaliśmy się, jakjeździ nowa Laguna.

 

Renault Laguna: Typ niepozorny

Wielu fanów motoryzacji traktuje modele pochodzące z kraju nad Sekwanąz dość dużą dozą sceptycyzmu. To prawda, że niektóre przypadkisobie na to zasłużyły. Niektóre jednak nie. Podobnie ma się sprawa codo Renault Laguny. Druga generacja przed face-liftingiem poprzez swojąawaryjność znalazła wielu wrogów. Poprawiona wersja pracuje bardzomocno na lepsze noty. Do naszej redakcji trafiła niepozorna wersja tego auta,której potencjał został oznaczony znaczkiem GT i spojlerem na tylnejklapie.

 

Nadjeżdża Laguna kombi

Już od stycznia w salonach pojawi się Renault Laguna kombi, a właściwieLaguna Grandtour. Ceny trzeciej generacji tego samochodu zaczynają się od 85tys. zł.

 

Renault Laguna vs reszta świata

Reflektor w reflektor do sportowej rywalizacji stanęły naprzeciw siebieRenault Laguny kontra czołowi przedstawiciele segmentu D.

 

Renault Laguna Coupe - piękna i szybka

Co łączy festiwal filmowy w Cannes z Grand Prix F1 w Monaco? Pewno niewiele,choć w tym roku akurat nie dość, że obie imprezy odbyły się niemal w tymsamym czasie, to jeszcze były one okazją do pierwszej, publicznej prezentacjimodelu Renault Laguna Coupe.

 

Renault Laguna: Po raz trzeci

Francuskie samochody od lat są obiektem drwin, szczególnie ze stronyfanów motoryzacji niemieckiej czy japońskiej. Sprawcą dowcipówna temat awaryjności była po części druga generacja Laguny, którazaprezentowała się z najgorszej strony. Czy część trzecia pod tytułemRenault Laguna jest w stanie zatrzeć złe wrażenie po poprzedniku?

 

Seksowna Laguna Coupe

Renault Laguna Coupe zostało wyróżnione w kategorii Auto z seksem, wplebiscycie Samochód Roku Playboya 2009. Francuski pojazd zostałnagrodzony za „bezpretensjonalny i drapieżny wygląd, wyostrzoną linięoraz dynamiczne silniki i najlepszy w historii Renault układ jezdny” zczterema kołami skrętnymi (4-Control).

 

Nowa Laguna będzie ładniejsza

Gdyby spytać francuski koncern o to czy obecna generacja Laguny przyciągałado siebie swoją urodą, to zapewne przedstawiciele Renault zaczęlibyprzewracać oczami i wymigiwać się od odpowiedzi. To przeszłość, gdyżnastępna Laguna ma być ładniejsza.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017