Wyszukiwałeś:

Laguna

. Znaleziono 77 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Laguna

Spróbuj też wyszukać: laguna II laguna III laguna I

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 77 wszystkich):

Nowa Laguna w czerwcu

Już 4. czerwca Renault zaprezentuje najnowszą generację modelu Laguna.Trzecia seria reprezentanta klasy średniej pojawi się najpierw jakoczterodrzwiowa limuzyna. Pod koniec roku na rynek zawita także wersja kombi.

 

Nowa Laguna "oficjalnie"

Pierwsze w pełni okazałe zdjęcia trzeciej generacji modelu Renault Lagunamiały być zaprezentowane dopiero za kilka dni. Jak to jednak zwykle bywa,pierwsze obrazki obiegły świat wcześniej niż planowano.

 

Nowa Laguna z 3-letnią gwarancją

Nowy Renault Laguna, który w sprzedaży na polskim rynku pojawi się już najesieni, objęty będzie 3-letnią gwarancją, do przebiegu 150 tys. km.

 

Taka jest nowa Laguna

Nowa generacja Renault Laguny ma zmienić oblicze nie tylko samego modelu, alewręcz i całej marki. Francuzi zdecydowanie stawiają na poprawę jakości ijeśli przyłożą się do tego, jak do kwestii bezpieczeństwa, toniewykluczone, iż już wkrótce tak się stanie. Zanim jednak będziemymogli stwierdzić więcej o samej jakości wykonania, przekonaliśmy się, jakjeździ nowa Laguna.

 

Nadjeżdża Laguna kombi

Już od stycznia w salonach pojawi się Renault Laguna kombi, a właściwieLaguna Grandtour. Ceny trzeciej generacji tego samochodu zaczynają się od 85tys. zł.

 

Renault Laguna Coupe - piękna i szybka

Co łączy festiwal filmowy w Cannes z Grand Prix F1 w Monaco? Pewno niewiele,choć w tym roku akurat nie dość, że obie imprezy odbyły się niemal w tymsamym czasie, to jeszcze były one okazją do pierwszej, publicznej prezentacjimodelu Renault Laguna Coupe.

 

Renault Laguna: Po raz trzeci

Francuskie samochody od lat są obiektem drwin, szczególnie ze stronyfanów motoryzacji niemieckiej czy japońskiej. Sprawcą dowcipówna temat awaryjności była po części druga generacja Laguny, którazaprezentowała się z najgorszej strony. Czy część trzecia pod tytułemRenault Laguna jest w stanie zatrzeć złe wrażenie po poprzedniku?

 

Renault Laguna Coupe w Polsce

Zaprezentowana po raz pierwszy na Grand Prix Monaco, jedna z "gwiazd"Festiwalu Filmowego w Cannes – Renault Laguna Coupe – została wubiegły weekend zaprezentowana także w Polsce. Renault postanowiłozwrócić uwagę potencjalnych klientów nowego Coupe i zamknęłoswój model w sejfie.

 

Seksowna Laguna Coupe

Renault Laguna Coupe zostało wyróżnione w kategorii Auto z seksem, wplebiscycie Samochód Roku Playboya 2009. Francuski pojazd zostałnagrodzony za „bezpretensjonalny i drapieżny wygląd, wyostrzoną linięoraz dynamiczne silniki i najlepszy w historii Renault układ jezdny” zczterema kołami skrętnymi (4-Control).

 

Nowa wersja Renault Laguna Coupe

Renault Laguna Coupe debiutuje w nowej wersji silnikowej 2.0 Turbo 170 KM iautomatyczną skrzynią biegów. Ceny rozpoczynają się od 99 500 zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017