Wyszukiwałeś:

Lamborghini

. Znaleziono 162 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Lamborghini

Spróbuj też wyszukać: Lamborghini Aventador lamborghini salon ferarri

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 162 wszystkich):

Lamborghini Miura: Młoda legenda

Włoski producent supersportowych Lamborghini na targi samochodowe w Los Angelesprzygotował koncepcyjnego następcę legendarnego modelu Miura. Jak na razieseryjna produkcja auta nie wchodzi w grę.

 

Nowe Lamborghini Murcielago

Model LP640 - taki symbol nosi najnowsza generacja jednego z najbardziejkultowych aut super-sportowych Lamborghini Murcielago. Włoski demonprędkości, który zostanie zaprezentowany na Salonie Samochodowym wGenewie jest jeszcze szybszy, mocniejszy i bardziej agresywny.

 

Lamborghini wraca na prostą

Włoski producent sportowych oraz luksusowych samochodów marki Lamborghiniodnotował wzrost sprzedaży po zakończeniu pierwszej połowy tego roku. Wporównaniu z zeszłym sprzedaż wypadła lepiej aż o 45 procent.

 

Lamborghini na cztery koła

Przez długi czas producent drogich i piekielnie szybkich samochodów markiLamborghini zapowiadał poszerzenie palety modeli dostępnych w sprzedaży.Początkowo do stawki dołączyć miało czteroosobowe coupe Espada z silnikiemmontowanym z przodu. Plany się jednak zmieniły.

 

Najdroższe Lamborghini w historii

Włoski producent super-sportowych samochodów spod znaku byka zamierzazaskoczyć wszystkich podczas tegorocznych targów we Frankfurcie. Otóżprzygotowuje się on do prezentacji samochodu, który będzie najdroższymmodelem Lamborghini w historii.

 

Lamborghini kontra myśliwiec

W zeszłym tygodniu ultra-szybkie i niesamowicie drogie Lamborghini Reventonzostało poddane niecodziennemu testowi. Na lotnisku wojskowym w Brescii autokonkurowało pod względem przyspieszenia z... myśliwcem Tornado.

 

Lamborghini: Wzrost bez nowych modeli

Szef Audi Rupert Stadler chce podnieść poziom sprzedaży włoskiejmarki-córki Lamborghini produkującej sportowe samochody. Docelowywolumen  sprzedaży ma wynieść 3 000 aut rocznie i to bez poszerzaniagamy modelowej.

 

Lamborghini z USA

Z Sant'Agata w Bolonii do Santa Monica w Kalifornii. Lamborghini zamierzaotworzyć swój pierwszy zakład produkcyjny poza granicami Włoch. StanyZjednoczone są mocnym kandydatem. Tam sprzedawana jest ponad 1/3 wszystkichegzemplarzy włoskiej super-marki.

 

Wyścigówka Lamborghini prawie gotowa

Producent włoskich supersamochodów - Lamborghini kontynuuje pracerozwojowe nad modelem Gallardo Super Trofeo. Super Trofeo jest jedynym autem znapędem na czetery koła w świecie sportów motorowych, tworzonym tylkoprzez jednego producenta. Jest to realizacja celu Lamborghini do zapewneniasobie miana najszybszej indywidualnej marki na świecie.

 

Lamborghini straci charakter?

Ta informacja z pewnością nie ucieszy fanów stajni z włoskiegoSant`Agata. Jak donoszą informatorzy zza granicy Lamborghini powoli przymierzasię do wprowadzenia technologii hybrydowej do swoich supersamochodów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017