Wyszukiwałeś:

Lancer X

Sedan X

. Znaleziono 38 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Lancer Sedan

Spróbuj też wyszukać: lancer sedan wymiary

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 38 wszystkich):

Nowy Lancer w sprzedaży

W polskiej sieci dilerów Mitsubishi Motors pojawił się odmłodzony MitsubishiLancer w wersji sedan i kombi. Modyfikacje wprowadzono przede wszystkim wwyglądzie zewnętrznym i wewnętrznym oraz wyposażeniu.

 

Pięciodrzwiowy Lancer Sportback

Japoński producent samochodów marki Mitsubishi zamierza produkować dodatkowąwersję nadwoziową nadchodzącej generacji modelu Lancer. Będzie topięciodrzwiowy hatchback zbudowany na bazie studium koncepcyjnego LancerSportback.

 

Lancer - jeden z bohaterów

Mnogość światowych premier na targach IAA we Frankfurcie sprawia, że wybórtych najważniejszych jest niezwykle trudny. Mimo to z całą pewnością, domiana największych gwiazd tegorocznej wystawy można zaliczyć MitsubsihiLancera Sports Sedan.

 

Nowy Lancer od 59.990 zł

Ruszyła właśnie przedsprzedaż nowego Mitsubishi Lancera w wersji sedan. Zapodstawową wersję silnikową oraz wyposażeniową trzeba zapłacić 59.990zł.

 

Lancer sportowym hatchbackiem

Wydawało się, że kierunek jaki obrało Subaru podczas tworzenia nowejgeneracji Imprezy będzie przypadkiem całkowicie odosobnionym. Okazało sięjednak, że odwieczny konkurent - Mitsubishi Lancer również będziedostępny jako hatchback.

 

Lancer Sportback i Ralliart w Paryżu

Podczas październikowej wystawy samochodowej w Paryżu Mitsubishi dwomamodelami - Lancer Sportback i Lancer Ralliart - będzie hucznie obchodzić 35.rocznicę wprowadzenia na rynek modelu Lancer.

 

Lancer Sedan z nagrodą Superprodukt 2008

Mitsubishi Lancer Sedan, który zadebiutował na polskim rynku pod koniecubiegłego roku, został laureatem konkursu Superpprodukt 2008 organizowanymprzez miesięcznik Mam Dziecko.

 

Lancer Ralliart już w Polsce

Jeśli zwykły Lancer to dla Ciebie za mało, a z kolei sportowy Evolution ciutza dużo, być może idealną propozycją będzie wchodzący właśnie na polskirynek 240-konny Mitsubishi Lancer Ralliart.

 

Mitsubishi Lancer... na gaz

W ofercie polskich przedstawicieli Mitsubishi Motors jest już dostępny modelLancer przystosowany do montażu instalacji gazowej.

 

Mitsubishi Lancer Sportback: Dla Europejczyka

Taki krok mógł zaszokować, ale jednocześnie był koniecznością.Mitsubishi, wprowadzając wersję hatchback do swojego najważniejszego w gamiemodelu, liczyło się z pewnością z licznymi słowami krytyki, ale liczyłozarazem na zwiększenie sprzedaży. A o to przecież w tym wszystkim chodzi.Pozostaje jednak pytanie, czy Mitsubishi Lancer Sportback zasłużył sobiefaktycznie na słowa krytyki.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Lancer Sedan".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017