Wyszukiwałeś:

Lancia

. Znaleziono 82 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Lancia

Spróbuj też wyszukać: lancia musa lancia delta Lancia Ypsilon

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 82 wszystkich):

Lancia Thesis na 100 lat

Z okazji jubileuszu 100-tnej rocznicy Lancii, włoska marka wypuszcza na rynekspecjalną edycję luksusowego modelu Thesis o nazwie Sportiva.

 

Lancia: 5 nowych modeli do 2010

Stulecie marki, to doskonała okazja dla Lancii na zaprezentowanie swoichplanów na kolejne lata. Już teraz włoski producent zdradza informacje natemat nowych modeli. Do 2010 roku ma pojawić się ich pięć.

 

Niszowa Lancia od Bertone

Borykająca się z kłopotami finansowymi firma Bertone zamierza zabezpieczyćswoją przyszłość poprzez inwestycję ponad 150 milionów euro w budowękabrioletu dla marki Lancia.

 

Lancia Ypsilon: Lifting w Paryżu

Przy okazji obchodzenia swojej setnej rocznicy powstania włoska Lanciapostanowiła odmłodzić swój model Ypsilon. Bliżej z zliftingowaną wersjąauta można będzie się zapoznać już podczas jesiennych targów samochodowychw Paryżu.

 

Lancia Delta HPE

Podczas tegorocznego Festiwalu Filmowego, który odbędzie się w Wenecji,włoski producent samochodów marki Lancia zaprezentuje swoje nowe studiumkoncepcyjne. Model Delta HPE nawiązywać będzie wyglądem oraz sportowymcharakterem do modelu Beta HPE z lat siedemdziesiątych.

 

Lancia Delta już za rok

Powrót włoskiej legendy. Lancia przygotowuje się do wskrzeszenia modelu Deltaw wersji HPE. Pierwsze egzemplarze samochodu mają pojawić się w sprzedażyjuż w przyszłym roku.

 

Fiat Ulysse i Lancia Phedra do naprawy

Problemy z uruchomieniem silnika, nadmierna emisja spalin, dławienie sięsilnika przy przyspieszaniu oraz spadek sprawności wspomagania hamulców tomożliwe wady w bliźniaczych modelach Fiat Ulysse oraz Lancia Phedrawyposażone w silniki 2,0 oraz 2,2 JTD.

 

Idea, Ypsilon i Musa z trzaskami

Ruszyła kolejna kampania serwisowa. W niektórych egzemplarzach modeliFiat Idea oraz Lancia Musa i Ypsilon wadliwie wykonane może być przedniezawieszenie.

 

Lancia Delta Turbo LPG

Włoski koncern szykuje bardzo ciekawą propozycję dla miłośnikówekonomicznej i oszczędnej jazdy. Już wkrótce w sprzedaży pojawi sięLancia Delta Turbo LPG z silnikiem 1,4 Turbo Jet, który może byćzasilany benzyną, jak i LPG.

 

Lancia Delta: Ostatnia nadzieja

Po pierwszym naszym tygodniowym tate-a-tate z Lancią Deltą niemal wszyscybyliśmy mocno zauroczeni. By jednak przekonać się, czy aby nie było to tylkochwilowe uczucie, które jak wiadomo potrafi być niezwykle ulotne,postanowiliśmy raz jeszcze umówić się na spotkanie. Tym bardziej, żeprzyszłość tej marki nie rysuje się wcale w kolorowych barwach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017