Wyszukiwałeś:

Land X

Cruiser X

V8 X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Land Cruiser V8

Spróbuj też wyszukać: land cruiser v8 200 4 5

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Mocarny Land Cruiser

Topowa Toyota Land Cruiser V8 jeszcze pod koniec tego roku pojawi się naeuropejskim rynku w nowej szacie. Ósma już generacja tejterenówki ma do nieprzeciętnych walorów terenowych dodać niecowięcej komfortu i stylu.

 

Toyota podsumowuje sprzedaż w 2007 roku

Toyota Motor Poland podsumowała na konferencji prasowej wyjątkowo udany dlaspółki rok 2007 oraz przedstawiła plany na przyszłość.

 

Nowości 2008 roku

Zbliża się kolejny, 2008 już rok, a wraz z nim wiele nowego. Także i wmotoryzacji, gdzie w ciągu najbliższych 12 miesięcy na rynku pojawi sięwiele nowości. Poniżej prezentujemy, co nas czeka, a także kiedy możemyoczekiwać, że dana nowość trafi do sprzedaży.

 

Pudło Octavii

Do Fabii na pozycji lidera rankingu Top Ten mojeauto.pl można się już byłoprzyzwyczaić, teraz do grona modeli na medalowej pozycji dołączył drugiprzedstawiciel rodem z Mlada Boleslav. Skoda Octavia, poza Fabią, w marcumusiała uznać wyższość jeszcze tylko Forda Focusa.

 

Wyzwanie dla złodzieja

Już piąty rok z rzędu brytyjska organizacja Thatcham opublikowała wynikitestów samochodów, które są najlepiej zabezpieczone przedkradzieżą oraz do których najtrudniej jest się włamać. Ponownienajlepszą marką okazało się Audi, choć bardzo dobrze wypadły też modeleCitroena.

 

Toyota podnosi ceny samochodów w Polsce

Toyota Motor Poland - lider polskiego rynku samochodów osobowych -wprowadziła korektę cen do wszystkich modeli w swojej gamie.

 

Toyoty także tańsze o VAT

Toyota, jako kolejny z koncernów motoryzacyjnych działających na naszymrynku, wprowadza do sprzedaży pojazdy z homologacją ciężarową. Na początkusą to RAV4, Land Cruiser oraz Avensis.

 

Najciężej ukraść...

...Audi. Tak wynika z kolejnej odsłony brytyjskiego plebiscytu "BritishInsurance Vehicle Security Awards 2009", które już od 2004 rokutworzy rankingi najbardziej odpornych na kradzieże i włamania samochody imarki.

 

Yaris i Auris też bez VAT

O kolejne dwa modele zwiększyła się gama aut Toyoty, przy zakupiektórych przedsiębiorca będzie miał możliwość do pełnego odliczenia22-procentowego podatku VAT.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Land Cruiser V8".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017