Wyszukiwałeś:

Land X

Cruiser X

. Znaleziono 50 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Land Cruiser

Spróbuj też wyszukać: land cruiser 120 land cruiser 150 pajero

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 50 wszystkich):

Mini SUV i sportowy Yaris

Hitem na stoisku Toyoty podczas zbliżającej się wystawy samochodowej wGenewie powinny być dwa modele koncepcyjne. Mini SUV Toyota Urban Cruiser orazToyota Yaris T Sport, czyli sportowa wersja tego modelu.

 

210 tys. Land Cruiserów z awarią

Toyota na całym świecie wzywa do serwisu 210 tys. egzemplarzy modelu LandCruiser Prado. Powodem ogólnoświatowej akcji serwisowej jest wykrycie awariakołnierzy tylnych półosi.

 

Zmodyfikowane silniki Land Cruisera

Obie jednostki napędowe, jakie oferuje Toyota Land Cruiser, zostałyzmodyfikowane. Diesel ma większą moc, silnik benzynowy jest bardziejoszczędny, a w obu zredukowano poziom hałasu oraz wibracji.

 

Land Cruiser prosto z buszu!

Jeden z topowych modeli terenowych marki Toyota, czyli LandCruiser przeszedłostatnie zmiany w 2005 roku. Nie były one w żadnym wypadku przełomowe.Poważnych modyfikacji będzie można się spodziewać po nowej generacji,która jest aktualnie testowana w gorącym, australijskim buszu.

 

Mocarny Land Cruiser

Topowa Toyota Land Cruiser V8 jeszcze pod koniec tego roku pojawi się naeuropejskim rynku w nowej szacie. Ósma już generacja tejterenówki ma do nieprzeciętnych walorów terenowych dodać niecowięcej komfortu i stylu.

 

Toyoty także tańsze o VAT

Toyota, jako kolejny z koncernów motoryzacyjnych działających na naszymrynku, wprowadza do sprzedaży pojazdy z homologacją ciężarową. Na początkusą to RAV4, Land Cruiser oraz Avensis.

 

Toyota Land Cruiser 120 w rajdowej specyfikacji

Toyota zaprezentowała terenowego Land Cruisera 120 przygotowanego w rajdowejspecyfikacji T2, którym startować będzie polska załoga. Cel jest jasny- udział w rajdzie Dakar 2010.

 

Największy zlot fanów Land Cruisera

W dniach 11-13 września br. w niemieckim miasteczku Buseck Beuern odbędziesię największy w Europie zlot miłośników Toyoty Land Cruisera.

 

Frankfurckie premiery Toyoty

Hybrydowy Auris, Prius w wersji Plug-in, nowy Land Cruiser oraz dwie specjalnewersje modelu iQ to najważniejsze nowości, jakie będzie można zobaczyć nastoisku Toyoty podczas zbliżającej się wystawy we Frankfurcie.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Land Cruiser".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017