Wyszukiwałeś:

Landwind

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Landwind

Spróbuj też wyszukać: landwind evoque

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

W Landwindzie nie przeżyjesz

Niemiecka organizacja ADAC przeprowadziła testy zderzeniowe chińskiego autaterenowego Landwind. Wyniki zostały określone jako katastrofalne i sąnajgorsze w dotychczasowej 20-letniej historii testów ADAC.

 

Landwind: Chiński SUV

Do naszej redakcji na kilkudniowy test trafił pierwszy model chińskiej firmyJiangling Motors przeznaczony na europejski rynek.

 

Landwind i kolejna nowość

Chińska spółka motoryzacyjna Landwind szykuje nowy model z segmentuminivanów, który już w listopadzie tego roku ma zadebiutować naeuropejskim rynku.

 

Citroen C-Triomphe: Chiński sedan

Citroen wprowadzi na chiński rynek model C4 w wersji sedan. Auto nazywać siębędzie C Triomphe, a swoimi rozmiarami znacznie przewyższać będzie aktualniedostępne modele C4 w wersji 3- i 5-drzwiowej.

 

Powrót Landwinda do Europy

Chiński producent samochodów Jiangling planuje powrót na rynekeuropejski. Minął już ponad rok, kiedy samochód Landwindkatastroficznie oblał crash-test przeprowadzony przez niemieckie ADAC.

 

Azjatyckie mini

Praktycznie nieznany na europejskim rynku producent samochodów pochodzący zMalezji ma zamiar dokonać przewrotu w segmencie małych samochodów. Model NazaSutera będzie małym, budżetowym konkurentem dla samochodów takich jakVolkswagen Fox oraz Ford Ka.

 

Powtórka z Landwinda?

Przeprowadzone testy zderzeniowe chińskiego klonu Chevroleta Matiza, czyliChery QQ, nie napawają optymizmem. Udowadniają tylko poziom bezpieczeństwa wsamochodach, które niedługo mogą szturmem zalać europejskie rynki.

 

Landwind Van już w listopadzie

Chiński producent samochodów Landwind planuje uruchomienie sprzedaży wEuropie swojego nowego modelu z segmentu MPV. Auto o nazwie "Fashion"u dealerów pojawi się w listopadzie bieżącego roku, jednak już zaniespełna tydzień zostanie zaprezentowane na salonie samochodowym w Paryżu.

 

Nie Mercedes, to może Jiangling?

Po niedawnej porażce związanej z budową nowej fabryki Mercedesa, wydawałosię że Polsce będzie ciężko przyciągnąć poważniejszego inwestorazainteresowanego produkcją aut w naszym kraju. Okazuje się jednak, że jestpewna szansa. O inwestycji w Polsce myślą Chińczycy.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017