Wyszukiwałeś:

Laurin X

Klement X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Laurin Klement

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

10 milionów w 101 lat

Od 1905 r., czyli daty powstania pierwszego samochodu w historii koncernu zMlada Boleslav, Skoda wyprodukowała już 10 milionów aut. Jubileuszowymmodelem, który opuścił linię produkcyjną 13 lipca, jest srebrna SkodaOctavia Combi.

 

Odświeżony Superb

W zeszłym tygodniu czeski producent samochodów zapowiedział, iż przygotowujewłaśnie odświeżoną wersję flagowego modelu Skoda Superb na rok modelowy2007. W porównaniu z aktualną wersją dojdzie do kilku znaczącychmodyfikacji.

 

Jeździliśmy nową Skodą Superb

Po pięciu latach od swojej premiery Skoda Superb została poddanaodmładzającemu restylingowi. Poza drobnymi zmianami sylwetka tego eleganckiegoauta pozostała jednak niezmieniona.

 

Skoda na wystawie w Szanghaju

Podczas Międzynarodowej Wystawy Samochodowej w Szanghaju Skoda zamierzazaprezentować najnowszą generację modelu Octavia. Auta pokazywane na halachtargowych będą wyposażone w jednostki napędowe: 1.8 TFSI, 1.6 MPI oraz 2.0FSI.

 

Australijska Skoda

Skoda dostarcza właśnie pierwsze egzemplarze samochodów do klientów wAustralii. Rozpoczyna działalność na piątym kontynencie z siecią czternastupunktów dealerskich. Firma właśnie zainaugurowała ekspansję rynkowąwyraźnym akordem podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Sydney.

 

Czeskie autobusy Laurin & Klement

Czechy świętują w tym roku setną rocznicę wprowadzenia publicznegotransportu autobusowego. W maju 1908 roku uruchomione zostały dwie linie -Pardubice-Holice oraz Pardubice-Bohdaneč - a firmie obsługującej połączenieswych omnibusów o nazwie HOP dostarczyła Škoda Auto, czy raczejLaurin & Klement - zgodnie z obowiązującą w tym czasie nazwą firmy.

 

Odświeżona Octavia już wkrótce

Debiutująca na wystawie w Paryżu odświeżona wersja popularnej u nas SkodyOctavii na naszym rynku pojawi się na przełomie roku. Ceny zaczynać siębędą od 52.300 zł i od 60.600 zł w przypadku wersji kombi.

 

110 lat silników Skody

Od 1899 roku fabryka w Mladá Boleslav produkuje jednostki napędowe,stosowane dziś nie tylko w modelach Škody, ale także w pojazdach innychmarek wchodzących w skład grupy VW.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Laurin Klement".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017