Wyszukiwałeś:

Lech X

Kaczynski X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Lech Kaczynski

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Most Północny – kolejne podejście

Już po raz trzeci został przesunięty termin składania ofert w przetargu namost Północny. Czy przeprawa w ogóle powstanie? Potencjalni oferenci znowunie złożyli dokumentów przetargowych. Powodem są niejasności wszczegółach przetargu.

 

Prezydent podpisał ustawę o spec-spółkach

Prezydent Lech Kaczyński podpisał ustawę o drogowych spółkachspecjalnego przeznaczenia (SSP). Spółki te wg założeń ministerstwatransportu pozwolą na usprawnienie procesu budowy dróg wynikającego zrealizacji inwestycji drogowych metodą tradycyjną (tj. budowy przez GDDKiA)oraz metodą PPP (partnerstwo publiczno prywatne).

 

Ruszyły prace geodezyjne w Dolinie Rospudy

Geodeci firmy Budimex Dromex rozpoczęli prace przy budowie obwodnicy Augustowaw dolinie rzeki Rospudy. Prace zaczęły się przy skrzyżowaniu drógkrajowych 61 i 8 przed Augustowem. Geodeci będą wytyczać pas drogi,kontrolować punkty geodezyjne, przeprowadzać inwentaryzację drzew w pasiedrogowym poza obszarami objętymi europejską siecią ochrony Natura 2000.

 

Przepisy o recyklingu łaskawsze

Jak poinformowała Kancelaria Prezydenta, Prezydent RP, Lech Kaczyński,podpisał w piątek nowelizację ustawy o recyklingu pojazdów wycofanychz eksploatacji. Tym samym zmniejszą się kary za brak sieci demontażu autpokrywającej obszar całego kraju.

 

Większe strefy ekonomiczne

Prezydent RP, Lech Kaczyński podpisał nowelizację ustawy o specjalnychstrefach ekonomicznych. W efekcie w większości już zagospodarowanapowierzchnia stref zwiększy się o kolejne 8 tys. hektarów, czekającychna następnych inwestorów.

 

Prezydent podpisał specustawę drogową

Lech Kaczyński, Prezydent RP podpisał przyjętą przez Rząd specustwędrogową. Wprowadzone w prawie zmiany mają pozwolić na szybszą realizacjęinwestycji infrastrukturalnych.

 

Dębica produkuje opony już 70 lat

30 marca bieżącego roku minie 70 lat od momentu, w którym rozpoczętoprodukcję opon w Dębicy. W związku ze zbliżającą się rocznicą, wizytę wFirmie Oponiarskiej Dębica S.A. złożył Prezydent Rzeczypospolitej PolskiejLech Kaczyński.

 

Ustawa "radarowa" do Trybunału

Prezydent Lech Kaczyński skierował znowelizowaną ustawę Prawo o ruchudrogowym do Trybunału Konstytucyjnego. Co najmniej kilka uchwalonych zmianmoże okazać się niezgodnych z konstytucją.

 

Brak sankcji za brak OC - apel do Prezydenta

Polska Izba Ubezpieczeń wystąpiła do Prezydenta Lecha Kaczyńskiego z apelemo nieakceptowanie zmian w ustawie Prawo o ruchu drogowym. Apel PIU dotyczykwestii tzw. „odholowywania” aut, których kierujący niemają przy sobie poświadczenia zawarcia umowy OC.

 

Punkty karne po staremu

Trybunał Konstytucyjny przyznał rację większości argumentówprezydenta i uznał kwietniową nowelizację ustawy Prawo o ruchu drogowym,która miała zacząć obowiązywać od maja 2010 roku, za niezgodną zkonstytucją.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Lech Kaczynski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017