Wyszukiwałeś:

Lech X

Poznan X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Lech Poznan

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Wątek na forum: Nowe radary na drogach

i jak zwykle pochowane w krzakach - z tymi fotoradarami to troche bez sensu, wszyscy kierowcy wiedza gdzie stoją, dodatkowo uprzedzaja o nich znaki drogowe, tak wiec tuz przed wszyscy zwalniaja a potem rura... ~lech

 

Wątek na forum: FC Bayern München podróżuje z firmą MAN

LECH w Poznaniu też MAN-em jeździ, już ponad rok. ~pyra

 

Kolejne 240 km nowych dróg już w przyszłym roku

Według wstępnych szacunków Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych iAutostrad w 2009 roku polska sieć drogowa wydłuży się o około 240 km.Powstanie ponad 90 km autostrad oraz ponad 140 km dróg szybkiego ruchu iobwodnic miast. To niestety nieco mniej niż w obecnym roku.

 

Nadszedł czas na autostradę do stolicy

Wkrótce budowa 91 kilometrowego odcinka autostrady A2 na trasieŁódź (Stryków) - Warszawa (Konotopa) stanie się faktem.Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała 28 wrześniaumowy na projekt i budowę tego strategicznego odcinka trasy. Harmonogram pracprzewiduje wybudowanie pięciu odcinków autostrady Stryków -Konotopa do końca maja 2012 r. Dzięki temu zapewnione będzie autostradowepołączenie Warszawa-Łódź-Poznań-Berlin.

 

MAN będzie woził Mistrzów Polski

Mistrz Polski KKS Lech Poznań podpisał umowę, na mocy której MAN nakolejne 3 lata pozostaje Oficjalnym Partnerem Transportu poznańskiejdrużyny piłkarskiej. Od tego roku zawodnicy Lecha Poznańpodróżować będą Neoplanem Starliner C.

 

Uczestnicy polskiego finału konkursu YETD 2010 już znani

Pierwszy etap wyścigu o główną nagrodę w konkursie YETD 2010 -najnowszą Scania serii R o wartości 100 tys. Euro został zakończony. Wszranki stanęło ponad 1650 młodych kierowców z całej Polski. Podczaspięciu weekendów na przełomie maja i czerwca odbyło się łączniedziewięć eliminacji regionalnych wyłaniających dziewięciufinalistów.

 

Motoryzacja w II edycji Konsorcjum Marki Poznań

Znane są już przedsiębiorstwa, które wezmą udział w projekcierealizowanym wspólnie z Miastem Poznań. Udział w drugiej edycjiKonsorcjum Marki Poznań weźmie 39 marek związanych z Poznaniemreprezentujących 11 różnych branż w tym z branży motoryzacyjnej.Celem nadrzędnym projektu jest osiągnięcie synergii wizerunkowej międzymarkami a Miastem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Lech Poznan".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017