Wyszukiwałeś:

Legacy

. Znaleziono 52 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Legacy

Spróbuj też wyszukać: outback forester subaru legacy 2012

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 52 wszystkich):

Subaru Legacy kombi: Dusza wojownika

Nowe Legacy kombi można scharakteryzować krótko: dynamika,bezpieczeństwo, uniwersalność oraz wybitne rozwiązania, które możnaodnaleźć w każdym elemencie. Stałe cechy tej marki to silnik typu bokser isymetryczny podział napędu na cztery koła.

 

Legacy i Outback w nowej szacie

Paryski salon samochodowy będzie miejscem premiery zmodyfikowanych modeliSubaru Legacy oraz Subaru Outback. Na rynku pojawią się one już jesieniątego roku.

 

Dwie specjalne wersje Subaru

Subaru Import Polska świętuje ósmą już rocznicę obecności na naszym rynkui przekroczoną liczbę 4 tys. sprzedanych samochodów wprowadzeniem dwóchspecjalnych wersji: Forestera 2.0 XC SPE oraz Legacy 2.0 kombi SPE.

 

Pierwszy, wysokoprężny bokser

Tego jeszcze nie było. Po wielu miesiącach szumnych zapowiedzi i trzymaniaswoich fanów w niepewności Subaru w końcu się zdecydowało. Na rynekwchodzi historyczny, pierwszy  wysokoprężny silnik w układziecylindrów typu bokser. Czy ta jednostka dostarczy nie mniej emocji niżjego odpowiednik z zapłonem iskrowym?

 

Zbliża się nowe Subaru Legacy

Targi w Detroit, do których otwarcia pozostał już niecały miesiąc,będą okazją do zobaczenia, jak w niedalekiej przyszłości będzie wyglądaćkolejna generacja Subaru Legacy. To niejako prezent na 20. urodziny tego auta.

 

Oto nowe Subaru Legacy

Tak będzie wyglądać nowa generacja Subaru Legacy, którego premieraświatowa będzie miała miejsce już za tydzień na wystawie samochodowej wNowym Jorku. Auto będzie się jednak nieco różnić od pokazanego wDetroit czy Genewie konceptu.

 

Wyciek zdjęć nowego Legacy

Jeden z japońskich magazynów motoryzacyjnych ujawnił kilka dni temupierwsze zdjęcia nowego Subaru Legacy Wagon. Samochód trafi na rynekdopiero w 2010 roku.

 

Oto nowe Legacy kombi

Subaru ujawniło oficjalnie nową wersję modelu Legacy Touring. Odświeżonawersja oferuje więcej miejsca, ciekawą stylistykę i tradycyjnie w przypadkuSubaru - napęd AWD.

 

Promocyjne ceny w Subaru

Polski oddział Subaru nadal oferuje specjalne ceny na nowe samochody z rocznika2008. Rezygnując z przywiązania do rocznika auta, można zaoszczędzić nawetponad 20 tysięcy złotych.

 

Euro NCAP: Hybrydy są bezpieczne

Aż siedem na osiem przetestowanych przez Euro NCAP modeli uzyskałomaksymalną, pięciogwiazdkową ocenę za ochronę podczas testówzderzeniowych. Bardzo dobrze wypadły m.in. dwie hybrydowe nowości - HondaInsight oraz Toyota Prius.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017