Wyszukiwałeś:

Legend

. Znaleziono 39 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Legend

Spróbuj też wyszukać: acura luksusowa honda legend

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 39 wszystkich):

Honda Civic Type-R i Legend w Genewie

Na zbliżających się wielkimi krokami targach samochodowych w Genewie Hondazaprezentuje dwa nowe modele. Pierwszym z nich będzie sportowy model CivicType-R, drugim luksusowy Legend.

 

Honda Legend od jesieni w Europie

Już tylko miesiące dzielą nowy model Hondy Legend od debiutu na rynkueuropejskim. Reprezentant klasy średniej wyższej japońskiego koncernuzaatakuje Stary Kontynent z nowatorskim napędem na obie osie już jesienią2006 roku.

 

Luksusowa Honda Legend w Polsce

Na polskim rynku debiutuje właśnie nowa generacja Hondy Legend. Reprezentantsegmentu aut luksusowych Hondy ma być nie tylko odpowiedzią Japończyków namodele zachodnich producentów Mercedesa Klasy E, BMW Serii 5 czy Audi A6 aletakże ma rywalizować z rodzimym rywalem, marką Lexus.

 

Czwarta generacja Hondy Legend

Już w sprzedaży od 230 tys. zł. Czwarta generacja luksusowego modelu HondaLegend wchodzi właśnie do sprzedaży na naszym rynku. Klientów ma skusićwysokim poziomem bezpieczeństwa, komfortu oraz najbardziej zaawansowanątechnologią.

 

Corolla i Legend najbezpieczniejsze

Kolejne pięć modeli przeszło rygorystyczne testy zderzeniowe niezależnejorganizacji EuroNCAP. Tym razem obyło się bez spektakularnych wpadek i całapiątka (Fiat Bravo, Toyota Corolla, Honda CR-V, Mitsubishi Outlander oraz HondaLegend) uzyskała dobre wyniki.

 

Honda Legend: Niepozorny luksus

Nie każda marka może się poszczycić posiadaniem w swojej gamie luksusowej iprestiżowej limuzyny, bezpiecznej i niezwyklej komfortowej, z bardzo, bardzodługą listą wyposażenia standardowego oraz bajecznie drogiej. To przywilejnielicznych, w tym i Hondy, bo takim jest też i model Legend.

 

Ford, Honda i VW informują o awariach

Ford Transit, Honda Legend oraz modele Volkswagena - Jetta i Golf Variantzostały objęte w ostatnim czasie w Polsce akcjami serwisowymi. To pierwszyprzypadek tak dużej liczby defektów samochodów różnychmarek w jednym czasie zgłoszonych do UOKiK w tym roku .

 

Jeszcze mocniejszy Legend

Podczas wystawy samochodowej w Moskwie Honda zaprezentowała odświeżonąwersję swojego flagowego modelu, w którym jednak najważniejszy nie jestnowy design, a większy i mocniejszy silnik.

 

Nowa generacja ESP od Hondy

Nowa Honda Legend, która właśnie wchodzi do sprzedaży w Japoniibędzie wyposażona w nowatorski system zapewniający bezpieczeństwo na drodze,a który będzie rozwinięciem i połączeniem stosowanych dotądrozwiązań.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017