Wyszukiwałeś:

Legnica

. Znaleziono 204 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Legnica

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 204 wszystkich):

Europejskie inwestycje w Legnicy

W latach 2004 - 2006 gmina Legnica złożyła dziewięć projektów odofinansowanie różnorodnych przedsięwzięć inwestycyjnych przez EuropejskiFundusz Rozwoju Regionalnego w ramach ZPORR. Ich celem była m.in. modernizacjai rozbudowa układu komunikacyjnego miasta i jego potencjału transportowego.

 

Legnica: remont Obwodnicy Zachodniej

Do końca listopada br. potrwa remont odcinka Obwodnicy Zachodniej Legnicywybudowanego w 1994 r. Do 30 listopada całkowicie z ruchu wyłączony będzieokoło 7 km odcinek obwodnicy.

 

Prace na II Armii Woj. Polskiego w Legnicy

7 kwietnia (w poświąteczną środę) rozpocznie się zapowiadana przebudowaulicy II Armii Wojska Polskiego w Legnicy. Inwestycja obejmie odcinek od mostuna Kaczawie do skrzyżowania z ulicami Moniuszki, Piłsudskiego iRzeczypospolitej. Prace mają być zakończone do 25 września 2010 r.

 

I etap budowy obwodnicy południowo-wschodniej Legnicy zakończony

Przebudowa ul. Gniewomierskiej jako I etap budowy obwodnicypołudniowo-wschodniej Legnicy rozpoczęła się w listopadzie 2008 roku. Wpiątek (30 lipca br.) miał miejsce końcowy odbiór wykonanych jużwcześniej robót. Inwestycja ta zalicza się do najważniejszychmiejskich przedsięwzięć ostatnich lat zarówno pod względemfinansowym, zakresu wykonywanych prac, jak i znaczenia dla lokalnego iregionalnego układu komunikacyjnego. Całkowity koszt inwestycji szacuje sięna kwotę ok. 17,8 miliona zł.

 

S3 – priorytet z kilkunastoletnim poślizgiem

Budowa drogi ekspresowej S3 jest w planach już kilkanaście lat, jednak nadalnie wiadomo kiedy wreszcie trasa połączy północ i południe kraju.Problem dotyczy „priorytetowej inwestycji” jaką od lat jest budowaS3 na odcinkach Nowa Sól - Legnica - Lubawka oraz obwodnicy Bolkowa.Inwestycja miała zakończyć się za dwa lata. Jej realizacja zaawansowana jestfinansowo, dokumentacyjnie, koncepcyjnie i projektowo. Jednak z opublikowanegorządowego Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2011-2015 wynika, żejej budowę trzeba znowu przełożyć na później.

 

Legnica podsumowuje inwestycje drogowe w 2011

Przebudowa drogi krajowej nr 94 (ulicy Chojnowskiej) oraz ulicy Bydgoskiej toinwestycje drogowe zrealizowane w ubiegłym roku w Legnicy.

 

Główna arteria drogowa Legnicy do przebudowy

Rozstrzygnięty został przetarg na wybór wykonawcy pełnobranżowejdokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania  inwestycyjnego„Modernizacja Trasy 2a w Legnicy celem poprawy jakości połączeń zSiecią TEN-T i dróg krajowych - przebudowa ul. Jaworzyńskiej".

 

Legnica czeka na południowo-wschodnią obwodnicę

Budowa obwodnicy południowo- wschodniej miasta Legnicy w ciągu nowegoprzebiegu drogi krajowej nr 94 ma być kontynuacją zachodniej obwodnicy miasta. 

 

S3 Legnica-Bolków: otwarcie ofert

Poznaliśmy chętnych na wybudowanie dwóch odcinków drogiekspresowej S3 w województwie dolnośląskim, które połącząLegnicę z Bolkowem.

 

Wątek na forum: oszust autaitalia z Legnicy

Omijajcie Pana Tomasza Michalika z Legnicy który twardo ogłasza sie na otomoto.pl Posługuje się firmą AUTOITALIA z Legnicy natomiast taka firma w rejestrze nie istnieje. Facet ma sporo aut pod domem na lewych teblichach nie opłacone i odpicowane. Pokazuje dokumenty,faktury,książki nówki z podpisa...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017